راه اندازی پنج طرح بانکداری نوین توسط بانک توسعه تعاون

0

راه اندازی پنج طرح بانکداری نوین توسط بانک توسعه تعاون

مرکز آموزش از راه دور بانک توسعه تعاون، سامانه تلفن بانک ۸۹۲۲ ، واحد ارزی مرکز، باجه‌های ارزی سراسر کشور و سامانه صدور لحظه‌ای تعاون کارت در بانک توسعه تعاون راه اندازی شد.

ماشاء‌الله عظیمی مدیرعامل بانک توسعه تعاون کشور در مراسم افتتاح طرح‌های در دست اجرای این بانک، گفت: میزان تسهیلات اعطایی بانک توسعه تعاون از ابتدای سالجاری تا اواسط بهمن امسال، ۱۹۰۰ میلیارد تومان بوده که نشان از رشد ۲۸۴ درصدی در عملکرد بانک دارد.

وی گفت: از ابتدای تشکیل صندوق تعاون تا پایان شهریور ماه سال ۸۴، بیش از ۸۵ هزار پرونده اعتباری مصوب و پرداخت اعتبار شده است در حالی که طی شهریور۸۴ تا بهمن ۸۹ و در فاصله عملکرد دولتهای نهم و دهم، تعداد پرونده‌های اعتباری به ۲۳۸ هزار و۷۶۰ پرونده رسیده و رشد ۱۸۰ درصدی را نشان می دهد.

عظیمی میزان اشتغال ایجاد شده طی شهریور ۸۴ تا بهمن ۸۹ را ۷۲ هزار و۵۸۰ نفر شغل و میزان حفظ اشتغال را ۱۶۵ هزار و ۸۶۰ نفر ذکر کرد.

مدیرعامل بانک توسعه تعاون درعین حال از تاسیس ۳۲ شعبه جدید این بانک بر اساس مصوبات سفرهای استانی هیات دولت خبر داد و گفت: بر اساس مصوبات سفرهای استانی دولت تاسیس ۷۵ شعبه برای این بانک تکلیف شده که تا به امروز،‌۳۲ شعبه جدید تاسیس شده است.

عظیمی متذکر شد: از مهر ۱۳۸۴ تا ۲۰ بهمن ۱۳۸۹، ۱۶۵ شعبه را افتتاح کردیم که با احتساب ۲۳۷ شعبه قبلی طی سال های ۶۹ تا ۸۴ ،‌ جمعا ۴۰۲ شعبه تا به امروز افتتاح شده است.

وی در پایان اهم اقدامات صورت گرفته در این بانک را نصب و راه‌اندازی سامانه متمرکز الکترونیکی (سمات)، راه‌اندازی سامانه جامع بانکداری الکترونیک،‌ برقرای خط ارتباطی (FTP ) استعلام و اطلاعات اعتباری از بانک مرکزی و راه اندازی شبکه WAN عنوان کرد.

Share.

About Author

من یک توسعه دهنده‌ی کارت هوشمند و سیم‌کارت و متخصص راه‌کارهای شخصی‌سازی کارت هستم. در حال حاضر به عنوان مدیر پروژه‌های مبتنی بر سیم‌کارت در شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول) مشغول به کار هستم.

Leave A Reply