پرداخت الکترونیک سود سهام بانک تجارت

0

سهامداران بانک تجارت جهت تسریع در دریافت سود سهام شماره حساب خود را از طریق درگاه اینترنتی یا یکی از شعب این بانک را به واحد سهام بانک تجارت اعلام کنند.

روابط عمومی بانک تجارت اعلام کرد:کلیه سهامداران بانک تجارت که تاکنون شماره حساب بانک تجارت خود را اعلام نکرده اند جهت تسریع در دریافت سود نقدی مربوط به سال مالی ۱۳۸۸ فرم مشخصات و شماره حساب بانکی سهامداران مندرج در سایت اینترنتی این بانک به نشانی www.tejaratbank.ir را تکمیل و از طریق همین سایت بصورت الکترونیکی ارسال کنند .در ادامه این خبر آمده است : برای کلیه هموطنانی که پیش از تاریخ سی ام تیرماه سالجاری سهامدار بانک تجارت شده اند و شماره حساب خود را به واحد سهام این بانک اعلام کرده بودند سود نقدی مجمع عمومی امسال به حسابشان واریز شده است.

شایان ذکر است در مجمع عمومی عادی و فوق العاده سالیانه بانک تجارت که سی ام تیرماه امسال برگزار شد علاوه بر تصویب صورتهای مالی این بانک در سال ۸۸ ، موضوع افزایش سرمایه بانک از محل مطالبات حال شده و سود انباشته مورد تصویب سهامداران قرار گرفت .

Share.

About Author

من یک توسعه دهنده‌ی کارت هوشمند و سیم‌کارت و متخصص راه‌کارهای شخصی‌سازی کارت هستم. در حال حاضر به عنوان مدیر پروژه‌های مبتنی بر سیم‌کارت در شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول) مشغول به کار هستم.

Leave A Reply