بانک اقتصادنوین “بهمن کارت” را معرفی کرد

0

طی مراسمی با حضور مدیرعامل و روسای نمایندگی‌های شرکت مزدا یدک بانک اقتصادنوین “بهمن کارت” را معرفی کرد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک فریبرز قربانیان مدیر امور سخت‌افزار، شبکه و پشتیانی این بانک در جمع مدیران ارشد شرکت مزدا یدک، در تشریح مزایای بهمن کارت گفت: این خدمت به تمام دارندگان انواع محصولات گروه خودروسازی بهمن ارایه می‌شود.

وی اظهار داشت: بانک اقتصادنوین برای خریداران محصولات گروه خودروسازی بهمن دو نوع بهمن کارت صارد می‌کند که نوع اول با نام و به اسم مشتری و نوع دوم بی‌نام است. بهمن کارت‌های با نام برای خریداران حقیقی محصولات خودروسازی بهمن صادر می‌شود. این کارت‌ها قابلیت تبدیل به کارت نقدی و اعتباری را داراست ضمن اینکه تمام سوابق دارنده خودرو از جمله اطلاعات گارانتی خودرو از طریق این کارت قابل رهگیری است.

وی گفت: بانک اقتصادنوین برای خریداران حقوقی محصولات گروه خودروسازی بهمن نیز بهمن کارت بی‌نام صادر می‌کند که کارکرد این کارت مانند کارت هدیه است، با این تفاوت که سوابق خودرو مشتریان از طریق این کارت قابل رهگیری است.

مدیر امور سخت‌افزار، شبکه و پشتیانی بانک اقتصادنوین تاکید کرد با استفاده از بهمن کارت بانک اقتصادنوین تسهیل‌گر ارایه خدمات به دارندگان محصولات گروه خودروسازی بهمن خواهد بود.

قربانیان استراتژی بانک اقتصادنوین را ارایه خدمت باکیفیت، چابک و روزآمد اعلام کرد و گفت: در همین راستا خدمات بانک به سه حوزه اصلی بانکداری خرد، بانکداری شرکتی و بانکداری اختصاصی به مشتریان ارایه می‌شود.

وی ادامه داد: بانک اقتصادنوین در هر کدام از این حوزه‌ها خدمات خاصی به مشتریان ارایه می‌دهد، به عنوان مثال در حوزه بانکداری شرکتی، روابط مشتریان با بانک تسهیل خواهد شد و بانک در همه ابعاد در کنار مشتریان خواهد بود که در چنین شرایطی منافع مشترک برای دو طرف ایجاد خواهد شد.

وی گفت: در کنار این خدمات که توسط ۲۴۰ شعبه بانک اقتصادنوین ارایه می‌شود، این بانک با بهره‌مندی از امکانات نوین در عرصه بانکداری الکترونیکی شرایطی فراهم کرده است که انواع خدمات در کوتاهترین زمان ممکن و تمام ساعات شبانه روز در اختیار مشتریان قرار گیرد. در این راستا مشتریان بانک اقتصادنوین می‌توانند از طریق خدمات موبایل بانک، اینترنت بانک و تلفن بانک خدمات مورد نظرشان را دریافت کنند.

در این مراسم مهندس مهدی عاشوری مدیرعامل شرکت مزدا یدک نیز گفت: با جایگزینی بهمن کارت به جای دفترچه گارانتی ارایه خدمت به دارندگان محصولات گروه خودروسازی بهمن بیش از پیش تسهیل خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه صدور این کارت در راستای افزایش ضریب رضایتمندی مشتریان از خدمات پس از فروش بوده است گفت: براساس آخرین ارزیابی صورت گرفته توسط شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، خدمات شرکت مزدا یدک به عنوان ارایه دهنده خدمات پس از فروش گروه بهمن در بین ۲۲‌ شرکت رتبه سوم را کسب کرده است که این رتبه نشان دهنده اهمیت جلب رضایت مشتریان برای شرکت است.

وی گفت: با ارایه بهمن کارت کیفیت خدمات شرکت مزدا یدک بیش از پیش ارتقاء خواهد یافت.

مهند عاشوری افزود: بسترهای استفاده از بهمن کارت در تعمیرگاه مرکزی و شش تعمیرگاه شهر تهران عملیاتی شده است که تا پایان سال در تمام نمایندگی‌های سراسر کشور شرکت مزدا یدک این بستر فراهم خواهد شد.

مهندس شنتیایی مشاور مدیرعامل شرکت مزدا یدک نیز در این مراسم با اشاره به اثرات مثبت تفاهم نامه شرکت مزدا یدک و بانک اقتصادنوین گفت: با توجه به ضریب نفوذ خیره کننده دنیای مجازی در زندگی امروز این تفاهم‌نامه ارایه خدمت به مشتریان را تسهیل می‌کند.

وی گفت: در پروژه مشترک بانک اقتصادنوین و شرکت مزدا یدک از جدیدترین فناوری اطلاعات استفاده شده است که مایه مباهات حوزه انفورماتیک کشور خواهد بود.

Share.

About Author

من یک توسعه دهنده‌ی کارت هوشمند و سیم‌کارت و متخصص راه‌کارهای شخصی‌سازی کارت هستم. در حال حاضر به عنوان مدیر پروژه‌های مبتنی بر سیم‌کارت در شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول) مشغول به کار هستم.

Leave A Reply