لیزینگ سپهر صادرات

0

شرکت لیزینگ بانک صادرات ایران با نام لیزینگ سپهر صادرات بزودی افتتاح می شود.

در راستای توسعه راه کارهای نوین تامین مالی، افزایش کارآفرینی، ارتقاء رفاه اجتماعی، شکوفائی اقتصادی و ایجاد ارزش افزوده برای سهامداران، شرکت لیزینگ سپهر صادرات  تاسیس و بزودی افتتاح خواهد شد.

شرکت لیزینگ سپهر قصد دارد با تنوع بخشی به فعالیت های خود علیرغم پرداخت تسهیلات خرید خودرو، لوازم خانگی و کالای مصرفی به ارائه خدمات و فعالیت در بخش کلان اقتصادی از جمله تجهیز کارخانجات و کارگاه های تولیدی و صنعتی، اجرای طرح های عمران و ساختمانی و راه سازی، ناوگان هوایی(هواپیما) و ناوگان دریایی (کشتی و شناور)، کارخانجات سیمان و نیروگاه‌های برقی، حوزه نفت و گاز و پتروشیمی، تجهیزات بیمارستانی و لوازم پزشکی و صنایع مدرن صنعت رادیولوژی، تسهیلات سفرهای داخلی و خارجی فعالیت داشته باشد.

گفتنی است ایجاد باجه های لیزینگ سپهر در اکثر شعب داخل و خارج از کشور بانک صادرات ایران، ارائه خدمات الکترونیک کاملاً متمایز در قالب پرداخت و دریافت اینترنتی اقساط و نیز  کاهش تردد مشتریان به سازمان مرکزی و شعب این بانک و ارتباط با شرکت های لیزینگ بین المللی و ارائه خدمات و تسهیلات، همچنین فاینانس با نرخ های ارزی پایین تر از امتیازات شرکت لیزینگ سپهر صادرات است.

Share.

About Author

من یک توسعه دهنده‌ی کارت هوشمند و سیم‌کارت و متخصص راه‌کارهای شخصی‌سازی کارت هستم. در حال حاضر به عنوان مدیر پروژه‌های مبتنی بر سیم‌کارت در شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول) مشغول به کار هستم.

Comments are closed.