افزایش سرمایه ایران‌کیش

0

افزایش سرمایه بزرگترین شرکت PSP کشور به ۳۰۰ میلیارد ریال
با تصویب مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت ایران‌کیش، سرمایه این شرکت از ۵۰ میلیارد ریال به ۳۰۰ میلیارد ریال افزایش یافت.

به نقل از روابط عمومی ایران کیش افزایش سرمایه شرکت ایران‌کیش روز ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۰ در اداره ثبت شرکت‌ها و مالکیت‌های صنعتی کیش به ثبت رسید.

این گزارش می افزاید:هم‌اکنون شماری از بزرگ‌ترین شرکت‌های سرمایه‌گذاری و انفورماتیک کشور از جمله شرکت ملی انفورماتیک، شرکت سرمایه‌گذاری ایرانیان، شرکت سرمایه‌گذاری تدبیر ایرانیان، شرکت خدمات انفورماتیک و شرکت سرمایه‌گذاری خوارزمی سهامداران عمده ایران‌کیش هستند.

بنابر این گزارش پس از تثبیت موقعیت شرکت ایران‌کیش به عنوان بزرگترین شرکت‌ ارایه‌کننده خدمات پرداخت الکترونیک درکشور که بزرگترین شبکه پایانه‌های فروش کشور را (با نصب بیش از ۳۳۴ هزار پایانه‌فروش) در اختیار دارد، این مهم موجب تداوم موفقیت‌های کنونی بوده و نویدبخش آینده‌ای روشن در پرتو حفظ ثبات و پایداری و طی مسیر موفقیت و اجرای برنامه‌های آتی است.

به گفته کارشناسان، این افزایش سرمایه که به منظور آماده‌سازی شرکت جهت ورود به عرصه‌های ملی انجام شده است، که در مدت زمان بسیار کوتاه  ۶ روزه نشانگر اطمینان و اعتماد ویژه سهامداران به شرکت و آینده آن در بازار پرداخت الکترونیک و اعتماد عمومی فعالان صنعت پرداخت الکترونیک کشور نسبت به جایگاه آتی آن است.(روابط عمومی شرکت ایران کیش)

 

منبع : پایگاه خبری بانکداری الکترونیک

Share.

About Author

من یک توسعه دهنده‌ی کارت هوشمند و سیم‌کارت و متخصص راه‌کارهای شخصی‌سازی کارت هستم. در حال حاضر به عنوان مدیر پروژه‌های مبتنی بر سیم‌کارت در شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول) مشغول به کار هستم.

Leave A Reply