پایانه های فروشگاهی شرکت فناوران انیاک

0

شمار پایانه های فروشگاهی منصوبه شرکت فناوران انیاک تا پایان فروردین ماه سال جاری از مرز ۲۰۰ هزار دستگاه گذشت.

شمار پایانه های فروشگاهی منصوبه شرکت فناوران انیاک تا پایان فروردین ماه سال جاری از مرز ۲۰۰ هزار دستگاه گذشت

شمار پایانه های فروشگاهی منصوبه شرکت فناوران انیاک تا پایان فروردین ماه سال جاری از مرز ۲۰۰ هزار دستگاه گذشت

به نقل از  روابط عمومی شرکت فن آوران  انیاک، تعداد پایانه های فروشگاهی این شرکت تا پایان سال گذشته بالغ بر ۱۸۰ هزار دستگاه بود که در پایان فروردین ماه سال جاری با ۱۱ درصد رشد به ۲۰۰ هزار دستگاه افزایش یافت.

بنابراین گزارش شرکت فناوران انیاک به عنوان تنها شرکت psp کاملا خصوصی ومستقل مطرح در حوزه  خدمات پرداخت الکترونیک با ۹ بانک اصلی کشور عبارتند از بانکهای ملی، تجارت، کشاورزی,مسکن، رفاه، سپه، صنعت و معدن، سینا و شهر در حوزه نصب، مدیریت و پشتیبانی پایانه های فروشگاه قرار داد همکاری دارد.

این گزارش حاکی است، روند نصب دستگاه های کارتخوان نشان می دهد، ۱۸۰ هزار پایانه فروشگاهی که شرکت فناروارن انیاک با همکاری بانکهای تحت قرار داد در مراکز خرید نصب کرده در مقایسه با ۹۵ هزار کارتخوان منصوبه شرکت در پایان سال ۸۸  نزدیک ۹۰ درصد رشد را نشان می دهد.

همچنین  شرکت انیاک در پایان سالهای ۸۷، ۸۶، و ۸۵ موفق شده به ترتیب ۶۵ هزار دستگاه، ۱۵ هزار و ۴هزار و ۵۰۰ کارتخوان در مراکز فروشگاهی نصب و مدیریت کند.

بر اساس ارقام مذکور تعداد دستگاه های کارتخوان منصوبه این شرکت در مراکز فروش  به ترتیب در سال ۸۸ نسبت به سال قبل از خود ۴۶ درصد، در سال ۸۷ نسبت به سال  قبل از خود ۳۳۳ درصد و در سال ۸۶ نیز نسبت به سال ۸۵ بیش از  ۲۳۳ درصد رشد کرده است.

در همین حال  بر اساس برنامه های  یش بینی شده،  این شرکت در صدد است تعداد پایانه های فروشگاهی منصوبه خود را تا پایان سال جاری به ۲۵۰ هزار دستگاه افزایش دهد.

این گزارش می افزاید: در حال حاضر شرکت فناوران انیاک از نظر سهم بازار پایانه های فروشگاهی درمیان ۴ شرکت برتر psp کشور قرار دارد.

 

منبع : پایگاه خبری بانکداری الکترونیک

Share.

About Author

من یک توسعه دهنده‌ی کارت هوشمند و سیم‌کارت و متخصص راه‌کارهای شخصی‌سازی کارت هستم. در حال حاضر به عنوان مدیر پروژه‌های مبتنی بر سیم‌کارت در شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول) مشغول به کار هستم.

Leave A Reply