هنر کارت خدمت جدید بانک ملی

0

«هنر کارت» خدمت جدید بانک ملی

«هنر کارت»؛خدمت جدید بانک ملی

«هنر کارت»؛خدمت جدید بانک ملی

خاوری از ارائه خدمت جدید بانک ملی ایران با عنوان «هنر کارت» خبر داد که به زودی نهایی شده و در اختیار هنرمندان عزیز قرار خواهد گرفت تا با سهولت بیشتری از خدمات بانکی و الکترونیکی بانک ملی ایران بهره مند شوند.

شبکه سوم سیمای جمهوری اسلامی ایران طی مراسمی که در مرکز آموزشی ـ رفاهی کوثر (آجودانیه) برگزار شد از هنرمندان و دیگر دست اندرکاران سریال ستایش قدردانی و تجلیل کرد.

دکتر خاوری طی سخنانی ، استقبال هموطنان از این سریال اجتماعی و خانوادگی را نشان موفقیت این کار هنری دانسته و از هنرمندان این مجموعه تلویزیونی که هم اکنون در حال پخش است قدردانی و تشکر کرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود از ارائه خدمت جدید بانک ملی ایران با عنوان «هنر کارت» خبر داد که به زودی نهایی شده و در اختیار هنرمندان عزیز قرار خواهد گرفت تا با سهولت بیشتری از خدمات بانکی و الکترونیکی بانک ملی ایران بهره مند شوند.

در قسمت پایانی این مراسم، آقای خاوری به اتفاق آقای پورمحمدی رئیس شبکه سوم سیما و آقای حسین زاده عضو هیات مدیره، لوح های تقدیر تلاشگران این مجموعه را به آنان اهدا کردند.

در این مراسم که در آستانه عید سعید مبعث نبی اکرم (ص) و به میزبانی بانک ملی ایران برگزار شد جمعی از مدیران و کارکنان بانک ملی  حضور داشتند.

 

منبع: گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک

Share.

About Author

من یک توسعه دهنده‌ی کارت هوشمند و سیم‌کارت و متخصص راه‌کارهای شخصی‌سازی کارت هستم. در حال حاضر به عنوان مدیر پروژه‌های مبتنی بر سیم‌کارت در شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول) مشغول به کار هستم.

Leave A Reply