همایش معرفی راهکارهای نوین در بانکداری هزاره سوم

0

همایش “معرفی راهکارهای نوین در بانکداری هزاره سوم” توسط شرکت اینفوتک و با همکاری و مشارکت متخصصین برجسته داخلی و خارجی فعال در حوزه بانکی، ۲۹تیرماه در محل سالن همایش های رایزن واقع در نیاوران ،برگزار خواهد .

همایش معرفی راهکارهای نوین در بانکداری هزاره سوم

همایش معرفی راهکارهای نوین در بانکداری هزاره سوم

همایش “معرفی راهکارهای نوین در بانکداری هزاره سوم” توسط شرکت اینفوتک و با همکاری و مشارکت متخصصین برجسته داخلی و خارجی فعال در حوزه بانکی، ۲۹تیرماه در محل سالن همایش های رایزن واقع در نیاوران ،برگزار خواهد شد .
مهندس منصور رشتی رئیس هیئت مدیره اینفوتک و رئیس شورای سیاستگذاری این همایش با بیان این مطلب افزود :در این همایش که با مشارکت فعال و گسترده شرکت های معتبر خارجی فعال در حوزه بانکداری جهان برگزار می شود ،آخرین دستاوردها و نوآوری های حوزه بانکداری توسط متخصصان برجسته خارجی به علاقمندان ارائه و معرفی خواهد شد .
وی افزود: از همه مدیران رشد بانکی و کارشناسان و متخصصان فعال در حوزه فن آوری اطلاعات و بانکداری برای حضور در این همایش تخصصی دعوت شده است و تاکنون بسیاری از بانک های دولتی و خصوصی برای حضور دراین همایش اعلام آمادگی کرده اند .
مهندس رشتی از راه اندازی سایت http://www.electronicbanking.ir به عنوان تارنمای اطلاع رسانی بانکداری الکترونیک خبر داد و گفت : کلیه اخبار و اطلاعات این همایش و نیز موضوعاتی که قرار است در این همایش مطرح شود به تدریج از طریق این تارنما در اختیار علاقمندان قرار خواهد گرفت .
وی در پایان خاطر نشان کرد :در حاشیه این همایش نمایشگاهی جانبی برپا خواهد شد و در آن آخرین دستاوردهای نرم افزاری و سخت افزاری روز جهان به نمایش درخواهد آمد و علاقمندان می توانند ضمن بازدید از این نمایشگاه،سئوالات تخصصی خود را با کارشناسان متخصص داخلی و خارجی مطرح کنند.

منبع: پایگاه خبری بانکداری الکترونیک

Share.

About Author

من یک توسعه دهنده‌ی کارت هوشمند و سیم‌کارت و متخصص راه‌کارهای شخصی‌سازی کارت هستم. در حال حاضر به عنوان مدیر پروژه‌های مبتنی بر سیم‌کارت در شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول) مشغول به کار هستم.

Leave A Reply