تفاهم نامه تمدید قرارداد بیمه طلایی فرهنگیان امضا شد

0

تفاهم نامه تمدید قرارداد بیمه طلایی (تکمیلی) فرهنگیان شاغل سراسر کشور فروردین ۱۳۹۰ میان وزارت آموزش و پرورش و شرکت سهامی بیمه ایران به امضا رسید.

تفاهم نامه تمدید قرارداد بیمه طلایی فرهنگیان امضا شد

تفاهم نامه تمدید قرارداد بیمه طلایی فرهنگیان امضا شد

به گزارش روابط عمومی، مدیرعامل شرکت سهامی بیمه ایران درحاشیه امضای این تفاهم نامه گفت: باتوجه به ارزیابی و ضریب خسارات در سال اول اجرای این قرارداد، ضرورت داشت حدود ۱۰ تا ۱۵ درصد هزینه اجرای قرارداد اضافه شود.
‘جواد سهامیان مقدم ‘ تاکید کرد، برهمین اساس این افزایش هزینه از سال جدید دراین تفاهم نامه اعمال شد.وی افزود: طبق توافق با وزیرآموزش و پرورش نیز به زودی قراردادی برای تحت پوشش قرار گرفتن بازنشستگان فرهنگی نیز منعقد می شود تا شرکت سهامی بیمه ایران بدون سقف، نسبت به پرداخت همه هزینه های درمانی بیمه شدگان در مدت یک سال آتی اقدام کند. به گفته وی این مهم سال گذشته و برای نخستین بار با تاکید رییس جمهور و پی گیری‌های زیاد، فرهنگیان شاغل سراسر کشور از اول اردیبهشت ماه سال ۸۹ تا اول اردیبهشت ماه امسال صورت گرفت و این قشرتحت پوشش خدمات بیمه طلایی (تکمیلی) بیمه ایران قرار گرفتند.
وزیر آموزش و پرورش نیزدراین مراسم گفت:امسال هم با همکاری و هماهنگی‌های انجام شده و توافق با شرکت بیمه ایران، برای دومین سال این قرارداد برای فرهنگیان شاغل و خانواده‌های تحت تکفل آن ها به مدت یک سال دیگر تمدید شد تا آنان از خدمات درمانی قید شده در قرارداد یادشده بدون سقف استفاده کنند. حمید رضا حاجی بابایی یادآور شد، در حال پی گیری های مربوط به انجام این کار هستیم و امیدواریم بتوانیم از اول تیرماه سال جاری به مدت یک سال بازنشستگان فرهنگی سراسر کشور و خانواده‌های آنها را نیز تحت پوشش بیمه طلایی فرهنگیان قرار دهیم. وی با اشاره به اینکه در این طرح ۶۵۰ هزار بازنشسته فرهنگی و خانواده های آنان در قالب این قرارداد زیر پوشش بیمه طلایی قرار می‌گیرند، افزود: هیچ تفاوتی بین خدمات ارایه شده از سوی بیمه ایران برای فرهنگیان شاغل و بازنشسته وجود ندارد و تنها مواردی شامل بازنشستگان نمی‌شود که در قالب این قرارداد آورده نشده است.
حاجی بابایی درخصوص هزینه های مربوط به سهم بیمه شده نیز گفت: شاغلان و بازنشستگان از نظرهزینه های سهم بیمه شده، بایکدیگر تفاوتی ندارند وهرکدام یک مبلغ را خواهند پرداخت. به گفته وی البته سهم پرداختی وزارت آموزش و پرورش در قبال کارکنان شاغل، کمتر از سهم پرداختی برای تحت پوشش قرارگرفتن فرهنگیان بازنشسته در این طرح است. وی گفت: سال گذشته سهم پرداختی کارکنان شاغل در این وزارتخانه برای بیمه طلایی در ازای هر نفر ۶۰ هزار ریال بوده که این مقدار امسال حدود ۱۰ تا ۱۵ درصد افزایش یافته است. وی تاکید کرد: با انجام این قرارداد بیش از سه میلیون نفر فرهنگی شاغل و بازنشسته و خانواده های تحت تکفل آن ها زیر پوشش خدمات بیمه طلایی قرار خواهند گرفت.

Share.

About Author

من یک توسعه دهنده‌ی کارت هوشمند و سیم‌کارت و متخصص راه‌کارهای شخصی‌سازی کارت هستم. در حال حاضر به عنوان مدیر پروژه‌های مبتنی بر سیم‌کارت در شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول) مشغول به کار هستم.

Leave A Reply