گسترش همکاری بانک کارآفرین و بانک سینا

0

گسترش همکاری بانک کارآفرین و بانک سینا

گسترش همکاری بانک کارآفرین و بانک سینا

گسترش همکاری بانک کارآفرین و بانک سینا

بانک کارآفرین و بانک سینا با هدف استفاده از امکانات متقابل اینترنتی تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

به گزارش خبرگزاری فایننشیال ابسترکت (Financial Abstract) به نقل از روابط عمومی بانک کارآفرین، در مراسمی که با حضور مسوولان بانک های کارآفرین و سینا در محل ساختمان مرکزی بانک کارآفرین برگزار شد،  محمد جواد براتی معاون امور اجرایی بانک کارآفرین با تاکید بر افزایش همکاری های دو جانبه بین بانکی برای افزایش رضایت مشتریان گفت: در دنیای امروز و با پیشرفت امکانات و بسترهای الکترونیکی و اینترنتی، محرمانه بودن امکانات و خدمات معنایی ندارد.

معاون مدیر عامل بانک در ادامه افزود: همکاری های دوجانبه در بهره گیری از خدمات و امکانات مشترک علاوه بر کاهش هزینه ها،موجب افزایش بهره وری و کارایی می شود.

مسعود پشم چی معاون فناوری اطلاعات و ارتباطات بانک سینا نیز گفت رقابت بانک ها امروز در ارایه خدمات و محصولات بانکی با کیفیت است و امکانات و بسترهای الکترونیکی دیگر مزیت رقابتی محسوب نمی شود بلکه با بهره گیری مشترک از این امکانات می توان به هم افزایی امکانات دست یافت.

وی افزود: هر چه بتوان هم افزایی امکانات الکترونیکی و اینترنتی بانکی را با مشارکت افزایش داد نتیجه نهایی که همانا جلب رضایت مشتریان است دست یافنتی خواهد بود.

در پایان این نشست تفاهم نامه استفاده از فضای سایت بانک سینا در شهر اصفهان میان بانک کارآفرین و سینا امضا شد.

 

 

 

Share.

About Author

من یک توسعه دهنده‌ی کارت هوشمند و سیم‌کارت و متخصص راه‌کارهای شخصی‌سازی کارت هستم. در حال حاضر به عنوان مدیر پروژه‌های مبتنی بر سیم‌کارت در شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول) مشغول به کار هستم.

Leave A Reply