اطلاعیه بانک دی قابل توجه ایثارگران و سهامداران

0

اطلاعیه بانک دی قابل توجه ایثارگران و سهامداران

اطلاعیه بانک دی قابل توجه ایثارگران و سهامداران

اطلاعیه بانک دی قابل توجه ایثارگران و سهامداران

قابل توجه ایثارگران محترم ، سهامداران گرامی بانک دی

سلام علیکم

احتراماً، همانگونه که مستحضر می باشید بنیاد شهید وامور ایثارگران در سال گذشته به منظور پاسداشت فرهنگ ایثار و شهادت وهمگام با رهنمودهای مقام معظم رهبری ( مد ظله العالی ) ، تسهیل و خوداتکایی یادگاران امام (ره) و در راستای وظایف و مأموریت های قانونی و جهت هرچه شکوفاتر شدن اقتصاد خانوار شما عزیزان به توفیق خدمت دیگری دست یافت و با سرمایه گذاری پایدار و هدفمند شرایط مشارکت و سهامدار نمودن آن عزیزان نقش آفرینی ماندگار دیگری را در صنعت بانکداری اسلامی به ثبت رساند وهم اکنون ایثارگران عزیز کشور به عنوان سهامدار عمده بانک دی شناخته می گردند.

۱- سود ده ماهه در سال ۱۳۸۹ برای هر سهم بانک مبلغ ۹۰ ریال برای هر سهم هزار ریالی معادل ۹ درصد بوده است .

۲- حق تقدم هر سهم بانک در سازمان بورس اوراق بهادار (فرابورس) به قیمت روز ( حدود ۲۰۰ هزار ریال ) مورد معامله قرار می گیرد .که بیانگر ۲۰ درصد افزایش ارزش سهام است .

۲-۱- نظر به اینکه ارزش برگ اوراق حق تقدم سهام در فرابورس تعیین و به فروش می رسد لذا در صورت نیاز به قیمت روز به سایت بانک دی یا سازمان بورس اوراق بهادار مراجعه گردد.

۳- هریک از ایثارگران عزیز که قبلاً اقدام به تکمیل فرم سهام بانک دی نموده اند در صورت تمایل می توانند با درج کد ملی (فرد سهامدار )

مبلغ ۸۵۰,۰۰۰ ریال

به حساب شماره ۰۱۰۰۰۰۱۵۴۱۰۰۰ بنام بانک دی در شعبه ونک بانک دی

با کد شبا ۶۴۰۶۶۰۰۰۰۰۰۰۱۰۰۰۰۱۵۴۱۰۰۰ IR

(قابل واریز از شعب کلیه بانکها در سراسر کشور )

{با توجه به اینکه تلفنهای داده شده خیلی مشغول است طی تماسی که بنده داشتم پس از واریز وجه از هرطریقی چه بانک چه اینترنتی لازم است فیش واریزی را پس از پرینت به

آدرس : تهران – خیابان احمد قصیر (بخارایی) – کوچه ۴ – پلاک ۱

ارسال نمایید البته یادتون نره نام و نام خانوادگی و کد ملی خودتونو بصورت خوانا روی فیش نوشته تا اشتباها به حساب کسی دیگه گذاشته نشود وحتما یک کپی برا خودتون بگیرید}

لطفا تا فرصت از دست نرفته به دوستان اطلاع دهید

البته بنیاد استان خراسان رضوی این پیام رو داده بقیه استانها رو نمیدونم

سهامداربانک دی بارویت سایت ایثار www.isaar.ir ازافزایش سهام بانک آگاه وبرای حفظ حق تقدم شمامبلغ ۸۵۰۰۰۰ریال در۲قسط ازشما کسرمی شود.


پرداخت نمایند .

۴- مفاد بند ۳ فوق الذکر از طریق پیامک به تلفن همراه کلیه ایثارگران اطلاع داده می شود.

۵- نظر به اینکه وجه خرید سهام اولیه توسط بنیاد بصورت وام برای افراد واجد شرایط تأمین شده است و سهام به صورت وثیقه در اختیار بنیاد می باشد لذا برگ حق تقدم سهام ایثارگران عزیز به هیچ عنوان قابل خرید و فروش نمی باشد

۶- آخرین مهلت واریز وجه و شرکت در افزایش سرمایه تا تاریخ ۲۹/۵/۱۳۹۰ می باشد .

۷- در صورت عدم واریز مبلغ فوق الذکر ، بانک دی پس از پایان مهلت نسبت به فروش حق تقدم سهام از طریق فرابورس اقدام و مبلغ فروش را پس از کسر هزینه های مربوطه به حساب طلب سهامدار منظور خواهد کرد .

۸- برگ حق تقدم سهام ایثارگرانی که اطلاعات ، آدرس و تلفن همراه خود را در سیستم جامع ایثارگران کامل نموده اند به آدرس ثبت شده پست خواهد شد که پس از وصول نسبت به تکمیل برگ وارسال آن به همراه فیش واریزی به آدرس بانک دی اقدام نمایند ( یک نمونه برگ حق تقدم پیوست است )

۹- برگ حق تقدم سهام ایثارگرانی که اطلاعات ، آدرس و تلفن همراه آنان ناقص می باشد تحویل بنیاد خواهد شد که در اسرع وقت به سهامداران تحویل نمایند تا ایشان مطابق بند ۸ فوق الذکر عمل کنند.

۱۰- در صورت هرگونه ابهام یا سوال می توانید با تلفن های زیر تماس بگیرید.

امور سهام بانک دی ۳-۸۸۵۴۷۲۳۰

امور مالی شرکت آیت ایثار ۴-۴۴۰۴۷۰۷۱

در پایان از آنجا که مشارکت ایثارگران در خرید سهام حق تقدم از بالاترین ضریب سرمایه گذاری در بانک برخوردار است لذا شایسته می باشد به نحو مقتضی مراتب با همکاری همه جانبه رؤسای محترم بنیاد شهید وامور ایثارگران شهرستانها و مناطق تابعه به اطلاع عزیزان ایثارگر واجد شرایط برسد تا از این فرصت اقتصادی فراهم آمده بهترین استفاده ممکن را بعمل آورند .

Share.

About Author

من یک توسعه دهنده‌ی کارت هوشمند و سیم‌کارت و متخصص راه‌کارهای شخصی‌سازی کارت هستم. در حال حاضر به عنوان مدیر پروژه‌های مبتنی بر سیم‌کارت در شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول) مشغول به کار هستم.

Leave A Reply