توضیح بانک صادرات در مورد خبر اختلاس میلیاردی

0

توضیح بانک صادرات در مورد خبر اختلاس میلیاردی

توضیح بانک صادرات در مورد خبر اختلاس میلیاردی

توضیح بانک صادرات در مورد خبر اختلاس میلیاردی

 

 

 

 

 

به گزارش خبرگزاری فایننشیال ابسترکت (Financial Abstract) به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران پیرو انتشار و درج خبر« اختلاس میلیاردی از بانک صادرات خوزستان » در برخی از مطبوعات و سایت‌های خبری، اعلام می‌دارد:

موضوع صرفاً سوء استفاده از نام و اعتبار بانک صادرات ایران می‌باشد به نحوی که مدیران گروه ملی فولاد ایران با تبانی احدی از کارکنان این بانک خارج از محیط و سیستم بانکی اقدام به سوء استفاده اعتبار اسنادی ریالی داخلی (LC) می‌نمایند، درحالیکه هیچ گونه سابقه و مستند قانونی نزد این بانک موجود نبوده و اعتبارات مذکور صوری و فاقد پشتوانه می‌باشند.

درادامه افراد فوق با همکاری عوامل خود نزد سایر بانک‌های کشور ضمن ارائه و تنزیل اسناد اعتباری، موفق به سوءاستفاده مبالغی از سایر بانک‌های کشور می‌گردند.

شایان ذ کر است درپی این اقدامات نه تنها سوءاستفاده مالی از بانک صادرات ایران انجام نشده بلکه خسارتی نیز به این بانک وارد نگردیده است.

در پایان اشعار می‌دارد به محض اطلاع و پس از بررسی و موضوع از سوی بانک پرونده با تکمیل مستندات جهت رسیدگی دراختیار مرجع محترم قضایی قرارگرفته و تحت رسیدگی می‌باشد.

 

 

 

Share.

About Author

من یک توسعه دهنده‌ی کارت هوشمند و سیم‌کارت و متخصص راه‌کارهای شخصی‌سازی کارت هستم. در حال حاضر به عنوان مدیر پروژه‌های مبتنی بر سیم‌کارت در شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول) مشغول به کار هستم.

Leave A Reply