سامانه پرداخت اینترنتی بانک ملی ایران به ۱۶۵۰ سازمان و شرکت خدمات ارائه می کند

0

سامانه پرداخت اینترنتی بانک ملی ایران به ۱۶۵۰ سازمان و شرکت خدمات ارائه می کند

سامانه پرداخت اینترنتی بانک ملی ایران به 1650 سازمان و شرکت خدمات ارائه می کند

سامانه پرداخت اینترنتی بانک ملی ایران به ۱۶۵۰ سازمان و شرکت خدمات ارائه می کند

بانک ملی ایران با داشتن ۱۶۵۰ پذیرنده فعال سامانه پرداخت اینترنتی ، با بالاترین میزان امنیت به مشتریان خدمات غیرحضوری ارائه می کند.

به گزارش خبرگزاری فایننشیال ابسترکت (Financial Abstract) به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، این بانک از سال ۱۳۸۶ به منظور تسهیل امور بانکی مشتریان و توسعه بانکداری الکترونیک، دو سرویس خرید و ثبت نام اینترنتی را راه اندازی کرده است.

بر اساس این گزارش، دانشگاه ها جهت ثبت نام اینترنتی دانشجویان، شرکت های مسافربری برای فروش بلیت، شرکت های خودرو سازی، اپراتورهای تلفن همراه، شرکت های ارائه خدمات لیزینگ و فروشگاه های معتبر جهت فروش محصولات خود از جمله مشتریانی هستند که امکان استفاده از درگاه پرداخت اینترنتی بانک ملی ایران را دارند که در صورت ایجاد سایت مربوطه در سازمان خود، پس از هماهنگی با اداره کل امور انفورماتیک و خدمات نوین بانک ملی ایران می توانند سرویس مربوطه را ارائه نمایند.

در این سرویس، مشتریان دارنده حساب های متمرکز متصل به ملی کارت، پس از مراجعه به  سایت های دارای سیستم فروش یا ثبت نام اینترنتی و انتخاب کالا یا خدمت مورد نظر، ازطریق ارتباط تعریف شده در سایت پذیرنده به درگاه پرداخت اینترنتی سایت بانک ملی ایران وارد و هزینه خرید یا   ثبت نام خود را پرداخت می کنند.

در همین راستا، بانک ملی ایران از تمامی سازمان ها، شرکت ها و موسساتی که تمایل به استفاده از درگاه پرداخت اینترنتی این بانک دارند ، دعوت کرد با هماهنگی اداره کل انفورماتیک و خدمات نوین این بانک درخواست های خود را مطرح و از امکانات این بانک استفاده نمایند.

گفتنی است واحد ارتباط مردمی بانک ملی ایران با شماره تلفن ۶۴۱۴-۰۲۱ آماده پاسخگویی به سوالات متقاضیان در این خصوص می باشد.

 

 

 

Share.

About Author

من یک توسعه دهنده‌ی کارت هوشمند و سیم‌کارت و متخصص راه‌کارهای شخصی‌سازی کارت هستم. در حال حاضر به عنوان مدیر پروژه‌های مبتنی بر سیم‌کارت در شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول) مشغول به کار هستم.

Leave A Reply