ارتقای ۸۰ رتبه ای بانک پارسیان در رتبه بندی نشریه بنکر

0

ارتقای ۸۰ رتبه ای بانک پارسیان در رتبه بندی نشریه بنکر

ارتقای 80 رتبه ای بانک پارسیان در رتبه بندی نشریه بنکر

ارتقای ۸۰ رتبه ای بانک پارسیان در رتبه بندی نشریه بنکر

 

 

 

 

 

به گزارش خبرگزاری فایننشیال ابسترکت (Financial Abstract) به نقل از روابط عمومی بانک پارسیان، در رتبه بندی سال ۲۰۱۱ بنکر ، رتبه بانک پارسیان نسبت به سال قبل با ۸۰ رتبه صعود در بین ۱۰۰۰ بانک برتر جهان به جایگاه ۴۱۵ رسید و بین بانک های داخل نیز از رتبه ۸ به رتبه ۳ ارتقاء یافته است.

رتبه بندی و ارزیابی بانکها توسط این نشریه بر اساس اطلاعات حاصل از صورت وضعیت های مالی حسابرسی شده بانکها به صورت سالانه صورت می گیرد و معمولا در ماه جولای هر سال میلادی در این مجله به چاپ می رسد و طی آن رتبه ۱۰۰۰بانک برتر جهان مشخص می گردد.

نشریه بنکر (The Banker) که انتشار آن از سال ۱۹۲۶ میلادی آغاز شده و وابسته به نشریه بین المللی فایننشال تایمز است ، از نشریات معتبر مالی جهان می باشد و هر ساله اطلاعات و رتبه بندی بانکهای تجاری دنیا را در کنار سایر اطلاعات مالی ، بانکی و سرمایه گذاری منتشر می سازد. این مجله که یکی از برجسته ترین مجلات بانکی – مالی دنیا محسوب می شود ، در بیش از ۱۵۰ کشور در سراسر دنیا منتشر می شود و منبعی کلیدی برای اطلاعات و تحلیل های صنعت بانکداری به شمار می رود.

 

 

 

Share.

About Author

من یک توسعه دهنده‌ی کارت هوشمند و سیم‌کارت و متخصص راه‌کارهای شخصی‌سازی کارت هستم. در حال حاضر به عنوان مدیر پروژه‌های مبتنی بر سیم‌کارت در شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول) مشغول به کار هستم.

Leave A Reply