بانک تجارت طرح عقیق را به سپرده گذاران معرفی می کند

0

بانک تجارت با اجرای طرح سپرده گذاری مدت دار عقیق امکان دریافت سود بیشتر از انواع سپرده های مدت دار را برای مشتریان فراهم آورده است.

بانک تجارت طرح عقیق را به سپرده گذاران معرفی می کند

بانک تجارت طرح عقیق را به سپرده گذاران معرفی می کند

 

 

 

 

 

به گزارش خبرگزاری فایننشیال ابسترکت (Financial Abstract) به نقل از روابط عمومی بانک تجارت ، سپرده سرمایه گذاری مدت دار عقیق که یکی دیگر از طرح های گنجینه تجارت است به سپرده گذاران این امکان را می دهد تا با برنامه ریزی کوتاه مدت بر روی منابع حاصل از سپرده خود بتوانند بدون مراجعه حضوری و افتتاح مجدد حساب از سود انواع سپرده های مدت دار بهره مند گردند. بر این اساس مشتریان می توانند با افتتاح یک حساب سپرده گذاری کوتاه مدت ۴ ، ۶ یا ۹ ماهه و یا بلند مدت یک تا ۴ ساله و با پرداخت حداقل ۵۰۰٫۰۰۰ ریال در این طرح شرکت کنند .

از دیگر مزایای سپرده گذاری عقیق ، امکان انتقال سپرده سرمایه گذاری به غیر در طی دوره سپرده گذاری است . همچنین امکان افتتاح سپرده برای کلیه اشخاص حقیقی ، حقوقی و به صورت مشترک همانند سایر سپرده های سرمایه گذاری بلند مدت و کوتاه مدت فراهم شده است .

هموطنان گرامی می توانند برای آگاهی بیشتر از مزایای طرح مذکور به سایت اینترنتی این بانک به نشانی www.tejaratbank.ir و یا مرکز ارتباط مشتریان به شماره ۱۵۵۴ مراجعه نمایند.

بانک تجارت با طراحی سپرده های مختلف سرمایه گذاری به عنوان گنجینه تجارت با طرح های مختلف زمرد ، مروارید ، یاقوت و عقیق این امکان را برای مشتریان فراهم آورده است تا بتوانند با توجه به شرایط خود نسبت به سرمایه گذاری اقدام کنند.

 

 

 

Share.

About Author

من یک توسعه دهنده‌ی کارت هوشمند و سیم‌کارت و متخصص راه‌کارهای شخصی‌سازی کارت هستم. در حال حاضر به عنوان مدیر پروژه‌های مبتنی بر سیم‌کارت در شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول) مشغول به کار هستم.

Leave A Reply