بازگشت ساعت کار شعب بانک اقتصادنوین به روال سابق از ۱۲ شهریور

0

بازگشت ساعت کار شعب بانک اقتصادنوین به روال سابق از ۱۲ شهریور

بازگشت ساعت کار شعب بانک اقتصادنوین به روال سابق از 12 شهریور

بازگشت ساعت کار شعب بانک اقتصادنوین به روال سابق از ۱۲ شهریور

 

 

 

 

 


بانک اقتصادنوین در اطلاعیه‌ای ضمن آرزوی قبولی طاعات و تبریک حلول ماه شوال و عید سعید فطر اعلام کرد ساعت کار شعب این بانک از روز شنبه ۱۲ شهریورماه به روال سابق باز می‌گردد.


به گزارش خبرگزاری فایننشیال ابسترکت (Financial Abstract) به نقل از روابط عمومی بانک اقتصادنوین، ساعت کار شعب این بانک در شهرهای بزرگ و سایر شهرها متفاوت خواهد بود به طوری که شعب این بانک در شهرهای بزرگ یکسره مفتوح است ولی شعب بانک اقتصادنوین در سایر شهرها در دو شیفت صبح و عصر به مشتریان خدمات ارایه می‌کنند.


بنابراین گزارش ساعت کار شعب این بانک در شش شهر تهران، کرج، اصفهان، شیراز، مشهد و تبریز در شش ماه نخست سال ۱۳۹۰ در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۷ و ۳۰ دقیقه صبح تا ۱۶ و ۳۰ دقیقه و در روزهای پنج‌شنبه از ساعت ۷ و ۳۰ دقیقه صبح تا ۱۳ خواهد بود.


ساعت کار شعب بانک اقتصادنوین در سایر شهرها در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۷ و ۳۰ دقیقه صبح تا ۱۴ و از ساعت ۱۷ تا ۱۹ به عنوان باجه عصر است.


شعب بانک اقتصادنوین در این شهرها در روزهای پنج‌شنبه از ساعت ۷ و ۳۰ دقیقه صبح تا ۱۳ آماده ارایه خدمت به مشتریان این بانک خواهند بود.

 

 

Share.

About Author

من یک توسعه دهنده‌ی کارت هوشمند و سیم‌کارت و متخصص راه‌کارهای شخصی‌سازی کارت هستم. در حال حاضر به عنوان مدیر پروژه‌های مبتنی بر سیم‌کارت در شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول) مشغول به کار هستم.

Leave A Reply