لیزینگ اقتصادنوین عضو انجمن خدمات مالی آسیا شد

0

لیزینگ اقتصادنوین عضو انجمن خدمات مالی آسیا شد

لیزینگ اقتصادنوین عضو انجمن خدمات مالی آسیا شد

لیزینگ اقتصادنوین عضو انجمن خدمات مالی آسیا شد

 

 

 

 

 

شرکت لیزینگ اقتصادنوین به عضویت انجمن خدمات مالی آسیا (AFSA) درآمد.


به گزارش خبرگزاری فایننشیال ابسترکت (Financial Abstract) به نقل از روابط عمومی بانک اقتصادنوین، علاوه بر این محمد کاظم مدیرعامل این شرکت نیز به عنوان نماینده ایران در این انجمن برگزیده شد.


انجمن خدمات مالی آسیا متشکل از شرکت‌ها و موسسات ارائه‌کننده خدمات مالی از جمله شرکت‌های لیزینگ است که در سال ۱۹۸۲ تحت عنوان انجمن لیزینگ آسیا تاسیس شده و در سال ۲۰۱۰ نام خود را به انجمن خدمات مالی آسیا (AFSA) تغییر داده است.


در حال حاضر اعضای انجمن شامل ۵۹ عضو از کشورهای استرالیا، هندوستان، مصر، اندونزی، ایران، بنگلادش، ژاپن، عربستان، کره جنوبی، مالدیو، پاکستان، فیلیپین، سنگاپور، عمان، سریلانکا، تایوان و تایلند است.


از مهم‌ترین اهداف این انجمن می‌توان به برگزاری دوره‌ها و سمینارهای آموزشی تخصصی لیزینگ مالی، تشکیل کارگروه‌های تخصصی و به اشتراک گذاشتن تجربیات شرکت‌های عضو با یکدیگر در حوزه‌های گوناگون ابزارهای مالی تامین منابع و اعتبارسنجی، مالیات، قوانین و مقررات و متنوع‌سازی روش‌های لیزینگ و چاپ و ارسال مقالات و نشریات تخصصی اشاره کرد.


Share.

About Author

من یک توسعه دهنده‌ی کارت هوشمند و سیم‌کارت و متخصص راه‌کارهای شخصی‌سازی کارت هستم. در حال حاضر به عنوان مدیر پروژه‌های مبتنی بر سیم‌کارت در شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول) مشغول به کار هستم.

Leave A Reply