خرید اعتبار از طریق وب سایت ایرانسل

0

خرید اعتبار از طریق وب سایت ایرانسل

به گزارش خبرگزاری فایننشیال ابسترکت (Financial Abstract) به نقل از روابط عمومی شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل، در گامی جدید جهت تسهیل دریافت اعتبار برای مشترکین سیم کارت های اعتباری، سرویس «خرید اعتبار از طریق وب سایت ایرانسل» را که پیش از این وعده داده بود، راه اندازی کرد و هم اکنون تمامی شما مشترکین سیم کارت های اعتباری ایرانسل می‌توانید. فقط با وارد کردن شماره تلفن همراه تان، اعتبار مورد نظر خود را از طریق پرداخت اینترنتی و مستقیما از همین وب سایت دریافت کنید. با این روش، مبلغ مذکور به طور مستقیم از حساب بانکی مشترک کسر شده و به اعتبار سیم کارت وی افزوده می‌شود.


تنها یک کلیک تا شارژ مستقیم از وب سایت ایرانسل فاصله دارید…


فقط با وارد کردن شماره تلفن مشترک ایرانسل، مبلغ شارژ و بانک مورد نظر را انتخاب کنید تا به صفحه پرداخت هدایت شوید؛ در این مرحله لازم است شماره ١۶ رقمی کارت بانکی عضو شبکه شتاب خود، رمز عبور اینترنتی بانکی و همچنین شماره ٣ رقمی پشت کارت شتاب را وارد کرده و پرداخت خود را انجام دهید.


توجه: برای دریافت رمز ورود اینترنتی بانکی، می توانید با بانک خود تماس بگیرید.


بدین ترتیب، مبلغ اعتبار درخواستی از حساب بانکی مشترک برداشت و به حساب شرکت ایرانسل واریز می گردد و اعتبار مورد نظر مشترک به سیم کارت وی افزوده خواهد شد.


%۲۲ شارژ شگفت انگیز از طریق وب سایت ایرانسل!


در صورت دریافت شارژ شگفت انگیز از طریق وب سایت ایرانسل، به جای ۲۰ %، از ۲۲ % شارژ شگفت انگیز بهره‌مند خواهید شد!


خرید شارژ

Share.

About Author

من یک توسعه دهنده‌ی کارت هوشمند و سیم‌کارت و متخصص راه‌کارهای شخصی‌سازی کارت هستم. در حال حاضر به عنوان مدیر پروژه‌های مبتنی بر سیم‌کارت در شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول) مشغول به کار هستم.

Comments are closed.