خدمتی دیگر از بانک‌ پاسارگاد: پرداخت همراه بانک‌ پاسارگاد مبتنی بر تکنولوژی USSD

0

بانک‌ پاسارگاد برای رفاه حال هم‌میهنان عزیز، خدمتی دیگر از خدمات بانکداری الکترونیک خود را عرضه کرد.

پرداخت همراه بانک‌ پاسارگاد مبتنی بر تکنولوژی USSD

پرداخت همراه بانک‌ پاسارگاد مبتنی بر تکنولوژی USSD

 

 

 

 

 

 


به گزارش خبرگزاری فایننشیال ابسترکت (Financial Abstract) به نقل از روابط‌ عمومی بانک پاسارگاد خسرو رفیعی مشاور مدیرعامل و مدیر روابط‌ عمومی بانک، در آیین افتتاح شعبه میدان هاشمیه مشهد،  ضمن اعلام این خبر گفت: سیستم پرداخت همراه مبتنی بر بستر USSD بانک پاسارگاد با بهره گیری از تکنولوژی USSD  و با همکاری شرکت ایرانسل راه اندازی شده و برای مشترکین شبکه تلفن همراه ایرانسل قابل استفاده است.


وی ادامه داد: برای استفاده از این خدمت نیاز به نصب هیچ‌گونه نرم‌افزاری بر روی گوشی تلفن‌ همراه با سیم کارت ایرانسل نیست و فقط با گرفتن شماره  #۷۲۰*  از روی گوشی تلفن همراه بدون پرداخت هیچ گونه هزینه‌ای می‌توان وارد منوی این برنامه شد.  رفیعی ضمن بیان این مطلب که خدمات این سیستم قابل استفاده برای همه کاربران دارای یکی از کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب است، افزود: هم‌وطنان گرامی از طریق این سیستم قادر خواهند بود از امکاناتی مانند پرداخت قبض، خرید شارژ همراه اول، خرید شارژ ایرانسل، دریافت موجودی کارت و انتقال کارت به کارت ( مخصوص مشتریان بانک پاسارگاد ) بهره‌مند شوند.


گفتنی است هم‌میهنان عزیز می‌توانند برای اطلاع از نحوه فعال‌سازی این سیستم و کسب اطلاعات بیشتر به یکی از شعبه‌ها و یا سایت بانک‌پاسارگاد به نشانی www.bankpasargad.com مراجعه و یا با مرکز اطلاع‌رسانی بانک به شماره ۸۲۸۹۸۲۸۹ تماس حاصل کنند.

Share.

About Author

من یک توسعه دهنده‌ی کارت هوشمند و سیم‌کارت و متخصص راه‌کارهای شخصی‌سازی کارت هستم. در حال حاضر به عنوان مدیر پروژه‌های مبتنی بر سیم‌کارت در شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول) مشغول به کار هستم.

Leave A Reply