شروع ثبت نام عمره مفرده در شعب بانک ملت از ۲۴ شهریور

0

عملیات ثبت نام عمره مفرده از روز ۲۴ شهریور ماه سال جاری در شعب بانک ملت در سراسر کشور آغاز می شود.

شروع ثبت نام عمره مفرده در شعب بانک ملت از 24 شهریور

شروع ثبت نام عمره مفرده در شعب بانک ملت از ۲۴ شهریور


به گزارش خبرگزاری فایننشیال ابسترکت (Financial Abstract) به نقل از روابط عمومی بانک ملت، حسب توافقات انجام شده میان این بانک و سازمان حج و زیارت، تمامی متقاضیان ثبت نام دور جدید سفر عمره مفرده که دارای ثبت نام فعال مربوط به دوره قبلی در بانک باشند نیز خواهند توانست مجددا نسبت به ثبت نام دور جدید اقدام کنند.


بر اساس این گزارش، این دسته از مشتریان، نیازی به افتتاح حساب کوتاه مدت جدید نخواهند داشت و امکان ثبت نام جدید آنان با استفاده از همان حساب قدیمی فراهم خواهد بود.


بر این اساس، سازمان حج و زیارت، مبلغ ودیعه ثبت نام را برای افراد بالای ۱۰ سال، ۸ میلیون ریال و برای افراد زیر ۱۰ سال، ۶ میلیون ریال تعیین کرده است.


در عین حال، بانک ملت با هدف تسریع در امر ثبت نام از متقاضیان اعزام به خانه خدا، سه شیوه مراجعه حضوری به شعب، ثبت نام اینترنتی با استفاده از کارت های عضو شتاب و ثبت نام تلفنی را طراحی کرده است.


بر اساس این گزارش، متقاضیان اعزام به عمره مفرده می توانند با در دست داشتن اصل و کپی کارت ملی و شناسنامه به تمامی دو هزار و ۶۹۷ شعبه و باجه های بانک ملت در سراسر کشور مراجعه و برای اعزام به این سفر معنوی ثبت نام کنند.


همچنین  متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت اینترنتی بانک ملت به نشانی www.bankmellat.ir  و ورود به قسمت مربوط به ثبت نام اینترنتی، نسبت به انجام عملیات ثبت نام و اخذ شماره ثبت نام خود اقدام و در زمان مناسب با مراجعه به هریک از شعب بانک، مستندات مربوطه را تکمیل کنند.


در این شکل از ثبت نام، متقاضی هیچ گونه الزامی به داشتن حساب نزد بانک ملت ندارد و صرفا با استفاده از کارت های عضو شتاب قادر به ثبت نام و پرداخت مبلغ مربوطه خواهد بود که برای این منظور آگاهی از رمز دوم کارت بانکی و پارامترCVV2 کارت ضروری است.


علاوه بر موارد فوق، متقاضیانی که دارای حساب کوتاه مدت با موجودی کافی نزد بانک ملت باشند می توانند از طریق تماس با شماره ۱۵۵۶-۰۲۱ نسبت به ثبت نام سفر عمره خود اقدام کنند.


بر اساس اعلام سازمان حج و زیارت، ثبت نام شدگان از سال ۱۳۹۳ به سفر عمره مفرده اعزام خواهند شد.

 

Share.

About Author

من یک توسعه دهنده‌ی کارت هوشمند و سیم‌کارت و متخصص راه‌کارهای شخصی‌سازی کارت هستم. در حال حاضر به عنوان مدیر پروژه‌های مبتنی بر سیم‌کارت در شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول) مشغول به کار هستم.

Leave A Reply