شروع جشنواره تابستانی باشگاه مشتریان ملت

0

جشنواره تابستانی باشگاه مشتریان ملت در چند دسته بندی کلی و جوایز ارزنده و متنوع شروع شد.

شروع جشنواره تابستانی باشگاه مشتریان ملت

شروع جشنواره تابستانی باشگاه مشتریان ملت

 

 

 

 

 


به گزارش خبرگزاری فایننشیال ابسترکت (Financial Abstract) به نقل از روابط عمومی بانک ملت، تمامی مشتریانی که تا روز ۱۷ مهرماه سال جاری همزمان با میلاد با سعادت حضرت امام رضا(ع) به عضویت باشگاه مشتریان ملت درآیند، در قرعه کشی یک دستگاه خودروی مزدا ۳ جدید، شرکت خواهند کرد.


بر اساس این گزارش، کودکان زیر ۱۱ سال هم که تا پایان شهریورماه سال جاری در باشگاه مشتریان ملت عضو شوند، در قرعه کشی مربوط به گروه های سنی شرکت داده خواهند شد که در این قرعه کشی، به ۹۰ نفر، هریک پنج میلیون ریال جایزه نقدی اهدا خواهد شد.


برای گروه سنی زیر ۱۱ سال، یک دوره مسابقه نقاشی نیز پیش بینی شده است که در قالب آن، به نقاشی های ارسالی با موضوع” بانک و کودک” به قید قرعه به ۲۵ نفر مبلغ ۱۰ میلیون ریال وجه نقد تعلق خواهد گرفت.


بر این اساس، کودکان می توانند نقاشی های خود را با درج شماره مشتری، کد ملی و نام و نام خانوادگی به نشانی اینترنتی koodakclub@bankmellat.ir ارسال کنند.


در عین حال در جشنواره تابستانی باشگاه مشتریان ملت، به دانشجویانی که تا پایان مهرماه سال جاری نسبت به پرداخت شهریه خود از طریق درگاه اینترنتی بانک ملت اقدام کنند به قید قرعه به ۹۰ نفر دستگاه آی پد ۲ اهدا خواهد شد.


همچنین در جشنواره تابستانی باشگاه مشتریان ملت، به دو نفر از اعضا که موفق به کسب حد نصاب ۱۰۰ امتیاز در طرح امتیازی شده اند و یک نفر از اعضا که حد نصاب ۳۰۰ امتیاز را کسب کرده است هر کدام یک دستگاه خودروی مزدا ۳ جدید اعطا خواهد شد.


سفر به جزیره زیبای کیش به همراه یکی از اعضای خانواده برای ۲۰۰ نفر، جایزه دیگر تعیین شده در جشنواره باشگاه مشتریان ملت است که مشتریان می توانند متناسب با سطح امتیاز خود در این قرعه کشی شرکت کنند.

Share.

About Author

من یک توسعه دهنده‌ی کارت هوشمند و سیم‌کارت و متخصص راه‌کارهای شخصی‌سازی کارت هستم. در حال حاضر به عنوان مدیر پروژه‌های مبتنی بر سیم‌کارت در شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول) مشغول به کار هستم.

Leave A Reply