پیشتازی بانک صادرات با پرداخت ۶ هزار میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه

0

پیشتازی بانک صادرات با پرداخت ۶ هزار میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه

پیشتازی بانک صادرات با پرداخت 6 هزار میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه

پیشتازی بانک صادرات با پرداخت ۶ هزار میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه

 

 

 

 

 

 


بانک صادرات ایران طی پنج ماهه اول امسال همسو با سیاستهای مهرورزی دولت محترم و به منظور اشاعه سنت پسندیده قرض الحسنه در جامعه و رفع گرفتاری های نیازمندان و آحاد جامعه ۶ هزار میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه به متقاضیان واجد شرایط در سراسر کشور پرداخت کرد.


به گزارش خبرگزاری فایننشیال ابسترکت (Financial Abstract) به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، این بانک از ابتدای امسال تا پایان مرداد ماه ، ۶ هزار میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه به متقاضیان واجد شرایط  در سراسر کشور پرداخت کرد که از مجموع این تسهیلات بالغ بر ۱۷۹۱ میلیارد ریال وام ازدواج و جهیزیه،۲۱ میلیارد ریال تسهیلات در بخش درمان و ودیعه مسکن، ۴۰ میلیارد ریال وام مسکن روستایی و ۴۱۴۸ میلیارد ریال در سایر سرفصل ها تسهیلات قرض الحسنه پرداخت نموده است.


گفتنی است بیش از ۲۰۰ هزار نفر از هموطنان نیازمند در اقصی نقاط کشور از این تسهیلات استفاده نموده و دارندگان حساب های پس انداز قرض الحسنه به عنوان تامین کنندگان اصلی منابع پرداخت این تسهیلات در اشاعه فرهنگ این سنت حسنه و رفع گرفتاری های نیازمندان جامعه سهم به سزایی داشته اند.

 

 

 

Share.

About Author

من یک توسعه دهنده‌ی کارت هوشمند و سیم‌کارت و متخصص راه‌کارهای شخصی‌سازی کارت هستم. در حال حاضر به عنوان مدیر پروژه‌های مبتنی بر سیم‌کارت در شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول) مشغول به کار هستم.

Leave A Reply