Monthly Archives: مهر, ۱۳۹۰

بانک
0

به گزارش خبرگزاری فایننشیال ابسترکت (Financial Abstract) در این جلسه که آقای اصغر ابوالحسنی معاون بانک، بیمه و شرکت های دولتی وزارت امور اقتصادی و دارایی نیز حضور داشت، آقای حسینی با اشاره به حوزه های مختلف فعالیت بانک ملی ایران ابراز داشت: بانک ملی ایران بزرگترین بانک کشور است و هیات مدیره بانک نیز مدیر بانک هستند لذا با انسجام و یکدلی و به دور از حاشیه های ایجاد شده لازم است امور روزانه کاری بانک و مشتریان به قوت و با جدیت دنبال شود و مطمئناً هر گونه حمایتی که لازم باشد، اعمال خواهد گردید.

لیزینگ
0

به گزارش خبرگزاری فایننشیال ابسترکت (Financial Abstract) به نقل از روابط عمومی، لیزینگ دی در چارچوب شرکت های سهامی خاص لیزینگ دی در چارچوب شرکت های سهامی خاص طی شماره ۴۰۲۹۱۲ مورخ ۱۱/۰۲/۱۳۹۰ در اداراره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری تهران با سرمایه ۱۰۰ میلیارد ریال ثبت گردیده و مجوز فعالیت شرکت در تاریخ ۲۳/۰۳/۱۳۹۰ از سوی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران صادر گردیده است و با هدف اعطاء تسهیلات در قالب، قرارداد اجاره و فروش اقساطی برای واگذاری، خرید انواع کالا و اموال منقول و غیر منقول و خرید و فروش انواع اوراق بهادار به منظور مدیریت نقدینگی در چهارچوب قوانین و مقررات فعالیت خود را آغاز نموده است.

شرکت اپل
0

استیون پل جابز (Steven Paul Jobs) (متولد ۲۴ فوریه ۱۹۵۵- درگذشته ۵ اکتبر ۲۰۱۱) مدیر ارشد اجرایی شرکت رایانه‌ای شرکت اپل و یکی از چهره‌های پیشرو در صنعت رایانه بود. او به همراه استیو وزنیاک با بنیان گذاشتن شرکت اپل در سال ۱۹۷۶ و ارائه‌ٔ رایانهٔ اپل II، به مورد پسند عام قرار گرفتن مفهوم رایانهٔ خانگی کمک بسیار کرده است. بعده‌ها، او یکی از اولین افرادی بود که به ارزش تجاری بالقوهٔ واسط گرافیکی کاربر و موشواره‌ای که در مرکز تحقیقات شرکت زیراکس در پالوآلتو ساخته شده بود، آگاه گشت و بر افزوده شدن این فناوری‌های نوین به رایانه‌ٔ اپل مکینتاش نظارت کرد. امروزه، به‌عنوان مدیر ارشد عملیاتی شرکت اپل، جابز به نجات‌دهندهٔ اصلی این شرکت معروف شده‌است. خصوصاً پس از به نتیجه رسیدن ایده‌ای که وی اصرار و علاقه‌ای شخصی به آن داشته است؛ آی‌پاد. همچنین او نائب‌رئیس و مدیر عامل استودیوی پویانمایی پیکسار نیز بوده است . این شرکت یکی از شرکت‌های پیشرو در زمینه‌ٔ تولید محصولات سینمایی‌ای است که از پویانمایی رایانه‌ای استفاده می‌کنند.

بانک
0

به گزارش خبرگزاری فایننشیال ابسترکت (Financial Abstract) به نقل از روابط عمومی بانک گردشگری همانگونه که مردم عزیز مطلع می باشند، اخیراً اخباری در ارتباط با تغییر مدیرعامل و رئیس هیات مدیره بانک گردشگری در برخی از رسانه ها منتشر شده است که این اخبار فاقد دقت و صحت بوده و شبهات و نگرانی هایی را در اذهان عمومی در مورد عملکرد و فعالیت های این بانک ایجاد نموده است.

بانک
0

به گزارش خبرگزاری فایننشیال ابسترکت (Financial Abstract) به نقل از روابط عمومی بانک اقتصادنوین، در نیمه دوم سال جاری، ساعت کار شعب این بانک در شهرهای تهران و کرج، از ساعت ۸ صبح تا ۱۶ خواهد بود، در روزهای پنج‌شنبه نیز ساعت کار شعب این بانک در این شهرها از ساعت ۸ صبح تا ۱۳ و ۳۰ دقیقه است.

بانک
0

به گزارش خبرگزاری فایننشیال ابسترکت (Financial Abstract) به نقل از روابط عمومی بانک گردشگری ، منوچهر زمانی فریز هندی اظهار داشت : بانک گردشگری به عنوان یک بانک تجاری حاضر در تمامی حوزه های بانکداری اسلامی ، به منظور فراهم کردن بستر های متنوع خدمت رسانی برای برآوردن خواسته ها و نیاز های مشتریان محترم بانک و روان سازی ارایه خدمات ، با امضای تفاهم نامه با بانک پاسارگاد ، زمینه ارایه خدمات بانکی هرچه بیشتر به مشتریان محترم را فراهم کرد.

بانک
0

به گزارش خبرگزاری فایننشیال ابسترکت (Financial Abstract) به نقل از روابط عمومی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد: به موجب بخشنامه اداره سیاستها و مقررات ارزی این بانک، فروش ارز مسافرتی در هر سفر و برای هر یک از مسافران هوائی به مقصد تمامی کشورها (به استثنای عراق و سوریه) مبلغ ۲۰۰۰ دلار و برای مسافران زمینی،ریلی و دریایی مبلغ ۵۰۰ دلار یا معادل آن به سایر ارزها می باشد.

1 2 3 4