تعداد حسابهای الکترونیکی سپهر بانک صادرات به ۴۳ میلیون رسید

0

تا پایان مرداد ماه سالجاری ، متقاضیان و مشتریان بانک صادرات ایران ۴۳ میلیون حساب الکترونیکی سپهر در شعب این بانک دراقصی‌نقاط کشور افتتاح نمودند

تعداد حسابهای الکترونیکی سپهر بانک صادرات به 43 میلیون رسید

تعداد حسابهای الکترونیکی سپهر بانک صادرات به ۴۳ میلیون رسید

 

 

 

 

 

 

به گزارش خبرگزاری فایننشیال ابسترکت (Financial Abstract) به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران،در راستای همسویی با بانکداری بین‌المللی، جلب رضایت و تأمین رفاه مشتریان و همچنین صرفه‌جویی در وقت و هزینه هموطنان گرامی، این بانک از سال ۱۳۷۹ به نصب و راه‌اندازی سیستم پردازش هوشمند رایانه ای (سپهر) در شعب خود اقدام کرده است که در این راستا تا پایان خردادماه سال۱۳۸۷، ۱۰۰ درصد شعب این بانک در سراسر کشور مجهز به سیستم سپهر شده‌اند.


براین اساس باتوجه به سرعت، تنوع خدمات، سهولت و کیفیت بالای سیستم سپهر، استقبال مردم از این سیستم همواره زیاد بوده است بطوریکه هم‌اکنون ۴۳ میلیون انواع حساب الکترونیکی توسط هموطنان گرامی و مشتریان در شعب سپهری بانک صادرات افتتاح شده است که از این نظر بانک صادرات رکورد دار نظام بانکی کشور به حساب می‌آید.


لازم بذکر است سیستم سپهر، بستری مناسب برای ارایه انواع خدمات بانکی آنلاین است و بانک صادرات بمنظور صرفه جویی در وقت و هزینه مشتریان و جلوگیری از اتلاف هزینه های ملی ناشی از چاپ اسکناس ،کاهش ترافیک و آلودگی هوا ، خدمات جدید بانکی شامل؛گنجینه سپهر، صدای سپهر(۰۹۶۰۲)،بانکداری اینترنتی ،همراه بانک و سایر خدمات خود را  صرفا از طریق این سیستم الکترونیکی که قابلیت استفاده بصورت غیر حضوری را نیز دارند،عرضه می نماید.


گفتنی است تنها در طی مرداد ۱۳۹۰ ، سیستم سپهر بانک صادرات بالغ بر ۳۲۰ میلیون تراکنش داشته است و تا پایان مرداد ماه سال جاری نیز میانگین تعداد تراکنشهای روزانه سیستم سپهر بانک صادرات ایران بالغ بر۱۲میلیون و همچنین میانگین تعداد تراکنشهای روزانه دستگاههای خودپرداز این بانک بالغ بر ۵۰۰ هزار تراکنش بوده است.

 

 

Share.

About Author

من یک توسعه دهنده‌ی کارت هوشمند و سیم‌کارت و متخصص راه‌کارهای شخصی‌سازی کارت هستم. در حال حاضر به عنوان مدیر پروژه‌های مبتنی بر سیم‌کارت در شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول) مشغول به کار هستم.

Leave A Reply