بازدید مدیران شرکت لیزینگ اقتصادنوین از کارخانه آپادانا سرام

0

در راستای سیاست‌ها و برنامه‌های اجرایی شرکت لیزینگ اقتصادنوین برای توسعه و تشریح لیزینگ شرکتی و اختصاصی برای واحد‏های تولیدی و صنعتی که در چارچوب اهداف و رویکردهای بانک اقتصادنوین صورت می‏‏‎پذیرد، تعدادی از مدیران و کارکنان این شرکت از کارخانه آپادانا سرام بازدید کردند.

بازدید مدیران شرکت لیزینگ اقتصادنوین از کارخانه آپادانا سرام

بازدید مدیران شرکت لیزینگ اقتصادنوین از کارخانه آپادانا سرام

 

 

 

 

 


به گزارش خبرگزاری فایننشیال ابسترکت (Financial Abstract) به نقل از روابط عمومی بانک اقتصادنوین، در این بازدید مدیران و کارکنان شرکت لیزینگ اقتصادنوین علاوه برآشنایی با تاریخچه و تأسیس این مجتمع بزرگ که در صنعت تولید کاشی و سرامیک در خاورمیانه بی‏‎نظیر‏ است، از خطوط تولید و فرآیندهای عملیاتی آن بازدید و از نزدیک با توانمند‌ی‌های این شرکت آشنا شدند.


کارخانه آپادانا سرام، از جمله مشتریان (لیزینگ شرکتی) شرکت لیزینگ اقتصادنوین به شمار می‌رود که در زمینی به مساحت ۴۷ هکتار و با ساخت سالن‏‎های سرپوشیده با ظرفیت سی میلیون متر مربع تولید سالیانه انواع کاشی و سرامیک در آبان‎ماه سال ۱۳۸۶ راه‌اندازی و مورد بهره‌برداری قرار گرفته است و به ماشین‌آلات و تجهیزات پیشرفته و تمام اتوماتیک مجهز می‎باشد و توسط ۹۰۲ نفر نیروی انسانی متخصص و کارآمد در حال فعالیت است. سرمایه ثبت شده این شرکت ۱۴۷۰ میلیارد ریال می‌باشد.


در این مراسم مهندس محمدکاظم مدیرعامل شرکت لیزینگ اقتصادنوین ضمن تقدیر و تشکر از تلاش‎های صورت گرفته، سیاست‎های جدید بانک اقتصادنوین را همزمان با دهمین سالگرد تأسیس نخستین بانک خصوصی کشور تشریح و ساختار جدید بانک را که با رویکردهای بانکداری خرد، شرکتی و اختصاصی است را به عنوان نوآوری در صنعت بانکداری کشور با اهداف (مشتری محوری) برشمرد که به تبع آن شرکت لیزینگ اقتصادنوین نیز جهت‎گیری فعالیت‎های خود را منطبق با این رویکرد و هدایت فعالیت‎های خود را به سوی شرکت‎‎های تولیدی، صنعتی، بازرگانی و خدماتی در این راستا خواند و اظهار امیدواری نمود اینگونه تعاملات بتواند در آینده موجب رشد و شکوفایی اقتصاد ملی گردد و اثربخشی مثبت خود را در صنایع و بانکداری به خوبی نشان دهد.

 

 

 

Share.

About Author

من یک توسعه دهنده‌ی کارت هوشمند و سیم‌کارت و متخصص راه‌کارهای شخصی‌سازی کارت هستم. در حال حاضر به عنوان مدیر پروژه‌های مبتنی بر سیم‌کارت در شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول) مشغول به کار هستم.

Leave A Reply