ساعات کار بانک پاسارگاد در نیمه دوم سال اعلام شد

0

بانک پاسارگاد، ساعات کار ستاد و شعبه‌های خود را در نیمه دوم سال ۱۳۹۰ اعلام کرد.

ساعات کار بانک پاسارگاد در نیمه دوم سال اعلام شد

ساعات کار بانک پاسارگاد در نیمه دوم سال اعلام شد

 

 

 

 

 

 


به گزارش خبرگزاری فایننشیال ابسترکت (Financial Abstract) به نقل از روابط‌ عمومی بانک پاسارگاد کلیه شعبه‌های این بانک در تهران و البرز ، در روزهای شنبه تا چهارشنبه، از ساعت ۸ صبح الی  ۱۶ بعدازظهر و در روزهای پنج‌شنبه از ساعت ۸ صبح الی ۱۳ بعدازظهر کلیه خدمات و تسهیلات بانکی را  اعم از ریالی و ارزی به مشتریان ارایه می‌دهند. شعبه‌های بانک در شهرستان‌ها نیز در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۷:۳۰ الی ۱۳:۳۰ در باجه صبح و از ساعت ۱۶ الی ۱۸ در باجه بعدازظهر آماده خدمات‌دهی به هم‌میهنان هستند. در روزهای پنج‌شنبه نیز این شعبه‌ها از ساعت ۷:۳۰ صبح تا ۱۳ در خدمت هم‌وطنان گرامی هستند.


همچنین واحدهای ستادی بانک پاسارگاد در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۷:۳۰ صبح الی ۱۵:۳۰ بعدازظهر و در روزهای پنج شنبه از ساعت ۷:۳۰ صبح الی ۱۲:۳۰ بعدازظهر آماده پاسخگویی به مراجعه‌کنندگان و پشتیبانی از شعبه‌های بانک هستند.


ساعات کار شعبه‌های کیش و قشم بانک پاسارگاد نیز با زمان فعالیت سایر بانک‌های مستقر در مناطق آزاد کیش و قشم هماهنگ است که توسط سازمان مناطق آزاد مربوطه تعیین خواهد شد.


مرکز اطلاع‌رسانی بانک پاسارگاد به شماره ۸۲۸۹۸۲۸۹ و سیستم بازخورد در سایت بانک به نشانی www.bankpasargad.com و یا www.bpi.ir آماده پاسخگویی و مشاوره در خصوص سؤالات مشتریان هستند.

 

 

 

Share.

About Author

من یک توسعه دهنده‌ی کارت هوشمند و سیم‌کارت و متخصص راه‌کارهای شخصی‌سازی کارت هستم. در حال حاضر به عنوان مدیر پروژه‌های مبتنی بر سیم‌کارت در شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول) مشغول به کار هستم.

Leave A Reply