شبکه بانکی بانک پاسارگاد گسترش یافت

0

بانک پاسارگاد با افتتاح ۶ شعبه دیگر، تعداد شعبه‌‌های خود را در تهران و شهرستان افزایش داد.

شبکه بانکی بانک پاسارگاد گسترش یافت

شبکه بانکی بانک پاسارگاد گسترش یافت

 

 

 

 

 

 

به‌گزارش خبرگزاری فایننشیال ابسترکت (Financial Abstract) به نقل از روابط‌ عمومی بانک پاسارگاد، خسرو رفیعی مشاور مدیرعامل و مدیر روابط‌ عمومی بانک، ضمن اعلام این خبر گفت: بانک‌ پاسارگاد با افتتاح شعبه‌های گلشهر بندرعباس، احمدآباد اصفهان، نور، میدان هاشمیه، حافظ اردبیل و میدان خراسان، تعداد شعبه‌های خود را در تهران و شهرستان‌ها افزایش داد.


وی ادامه داد: بانک‌ پاسارگاد اعتقاد دارد در دسترس بودن خدمات بانکی، اعم از ارزی و ریالی، باعث تسریع در انجام امور بانکی هم‌میهنان گرامی شده و آسودگی خاطر و راحتی را برای آنها به ارمغان می‌آورد. رفیعی افزود: بانک‌پاسارگاد در کنار افزایش کمی شعبه‌های خود، به افزایش کیفی آنها نیز توجه خاص داشته و با به‌کارگیری تجربه، دانش و همت بانکداران خود، انواع خدمات ارزی، ریالی و بانکدار ی مجازی را به عنوان بانک پیشرو در این زمینه، به بهترین وجه در اختیار هم‌وطنان خود قرار می‌دهد.


گفتنی است مرکز اطلاع‌رسانی بانک پاسارگاد به شماره ۸۲۸۹۸۲۸۹ و نیز سیستم بازخورد در سایت بانک به نشانی www.bankpasargad.com و www.bpi.ir آماده پاسخگویی به سوالات مردم گرامی است.

 

 

 

Share.

About Author

من یک توسعه دهنده‌ی کارت هوشمند و سیم‌کارت و متخصص راه‌کارهای شخصی‌سازی کارت هستم. در حال حاضر به عنوان مدیر پروژه‌های مبتنی بر سیم‌کارت در شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول) مشغول به کار هستم.

Leave A Reply