پای بانک تات هم به اتهامات باز شد

0

پای بانک تات هم به اتهامات باز شد

پای بانک تات هم به اتهامات باز شد

پای بانک تات هم به اتهامات باز شد

 

 

 

 

 

به گزارش خبرگزاری فایننشیال ابسترکت (Financial Abstract) به نقل از خبرگزاری فارس یک نماینده مجلس گفت که طبق گفته پورمحمدی در تاسیس بانک تات هم مانند بانک آریا عمل شده است. جلسه غیرعلنی مجلس شورای اسلامی امروز با حضور محمود بهمنی رئیس کل بانک مرکزی و مصطفی پورمحمدی رئیس سازمان بازرسی کشور برای بررسی موضوع اختلاس سی هزار میلیارد ریالی از بانک‌های کشور برگزار شد. یکی از نمایندگان مجلس در رابطه با جلسه غیر علنی امروز به خبرنگار فارس گفت که رئیس سازمان بازرسی کشور در جلسه امروز گفت که در تاسیس بانک تات هم مانند بانک آریا عمل شده است.


برای احداث ساختمان بانک آریا، تسهیلاتی از سوی بانک صادرات به شرکت سرمایه گذاری «امیرمنصور» و شرکت «مه آفرید» که متعلق به «امیر منصور الف.خ» است واگذار می‌شود؛ بانک آریا با استفاده مستقیم از منابع بانک‌های دولتی کشور تاسیس شد و دقیقا زمانی که قرار بود مجوز این بانک صادر شود، شرکت امیرمنصور آریا توانست با قدرت مالی که سیستم بانکی در اختیار وی قرار داده بود، بخش عمده‌ای از سرمایه بانک خود را تامین کند و کمک‌هایی که از سوی یکی از بزرگترین بانکهای دولتی کشور به گروه سرمایه‌گذاری امیرمنصور آریا شد، نقش عمده‌ای در تامین مالی سرمایه اولیه تاسیس بانک آریا داشت.


در عین حال گفتنی است روابط عمومی بانک تات با ارسال خبری به خبرگزاری فایننشیال ابسترکت (Financial Abstract) اظهار داشت بانک تات در جریان اختلاس بانکی اخیر هیچگونه اطلاع، نقش و ارتباطی نداشته است. روابط عمومی بانک تات، ضمن اظهار مطلب فوق اعلام داشت این بانک با مسایل و عوامل مرتبط با اختلاس اخیر هیچگونه ارتباطی نداشته است.

Share.

About Author

من یک توسعه دهنده‌ی کارت هوشمند و سیم‌کارت و متخصص راه‌کارهای شخصی‌سازی کارت هستم. در حال حاضر به عنوان مدیر پروژه‌های مبتنی بر سیم‌کارت در شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول) مشغول به کار هستم.

Leave A Reply