پیام هیأت مدیره بانک صادرات ایران به مشتریان، سهامداران و کارکنان این بانک

0

اطمینان می دهیم که مسائل مطروحه پیرامون سوء استفاده مالی اخیر در سیستم بانکی، هیچگونه تأثیری بر روند جاری عملیات بانک و تعهدات و وظایف ما در مقابل مشتریان و سهامداران محترم نخواهد داشت.

پیام هیأت مدیره بانک صادرات ایران به مشتریان، سهامداران و کارکنان این بانک

پیام هیأت مدیره بانک صادرات ایران به مشتریان، سهامداران و کارکنان این بانک

 

 

 

 

 


هیأت مدیره بانک صادرات ایران با صدور پیامی خطاب به مشتریان، سهامداران و کارکنان این بانک اطمینان داد که مسائل مطروحه پیرامون سوء استفاده مالی اخیر در سیستم بانکی، هیچگونه تأثیری بر روند جاری عملیات بانک و تعهدات و وظایف ما نخواهد داشت.


به گزارش خبرگزاری فایننشیال ابسترکت (Financial Abstract) به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، هیأت مدیره این بانک پیامی را خطاب به مشتریان، سهامداران و کارکنان بانک صادرات ایران صادر نموده است که با توجه به اهمیت آن عیناً در ذیل می آید:


یاران گرانقدر؛ مشتریان ارجمند، سهامداران عزیز، همکاران گرامی


بانک صادرات ایران به عنوان بزرگترین بانک خصوصی کشور و با برخورداری از حدود ۶۰ سال سابقه خدمتگزاری به مردم شریف میهن اسلامی مان با تکیه بر الطاف الهی و با نشانی از مردم داری و مشتری مداری بر سینه و تأکید بر اندیشه ها و تدابیر شایسته و کوشش صادقانه کارکنان خویش، پویاتر از گذشته در خدمت آحاد مردم بزرگوار کشورمان خواهد بود.


همراهان ارجمند: با اتکال به خداوند سبحان، اطمینان می دهیم که مسائل مطروحه پیرامون سوء استفاده مالی اخیر در سیستم بانکی، هیچگونه تأثیری بر روند جاری عملیات بانک و تعهدات و وظایف ما در مقابل مشتریان و سهامداران محترم نخواهد داشت.


افتخار ما تحقق خواسته های به حق مشتریان، همراه با ارائه خدمات و محصولات نوین و متنوع بانکی می باشد و بی ترید بالندگی روزافزون این بانک و فتح قله های رفیع خدمتگزاری جز بابرخورداری از اطمینان و اعتماد جمعی مشتریان بزرگوار به منصه ظهور نمی رسد.


امید آنکه در سالی که از سوی مقام معظم رهبری «سال جهاد اقتصادی» نامگذاری شده است به لطف و حول قوه الهی بیش از گذشته در خدمت و کنار شما باشیم.


و من ا… التوفیق- هیأت مدیره بانک صادرات ایران

 

 

 

Share.

About Author

من یک توسعه دهنده‌ی کارت هوشمند و سیم‌کارت و متخصص راه‌کارهای شخصی‌سازی کارت هستم. در حال حاضر به عنوان مدیر پروژه‌های مبتنی بر سیم‌کارت در شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول) مشغول به کار هستم.

Leave A Reply