پیام هیات مدیره بانک سامان

0

پیام هیات مدیره بانک سامان

پیام هیات مدیره بانک سامان

پیام هیات مدیره بانک سامان

 

 

 

 

 


به گزارش خبرگزاری فایننشیال ابسترکت (Financial Abstract) به نقل از روابط عمومی بانک سامان در پی انتشار اخبار نامساعد و تبلیغات سو در برخی رسانه های گروهی بر علیه بانک معظم سامان که موجب تشویش اذهان عمومی گردیده است، هیات مدیره بانک سامان در جهت شفاف سازی و حفظ منافع بانک پیام زیر را منتشر کرد.


« به نام خدا »


 همکاران عزیز، مشتریان گرامی، سهامداران محترم:


همانطورکه اطلاع دارید تبلیغات سوء و اخبار نامساعدی که در برخی رسانه های گروهی منتشر شده, موجبات تشویش اذهان را فراهم کرده است، این اخبار و شایعات از دقت و صحت لازم و کافی برخوردار نبوده و شبهاتی را موجب شده است. هم اکنون، همکاران شما در بانک سامان تلاش می کنند با ارائه گزارش ها، اسناد و مدارک لازم و همکاری صمیمانه با مراجع ذیصلاح وظیفه خود را در شفاف سازی ابعاد این رویداد و حفظ منافع بانک به انجام رسانند.


اطمینان می دهیم که بانک سامان همواره خود را مفتخر و متعهد به رعایت ضوابط و مقررات و ملزم به حفظ و صیانت منافع همه افراد ذینفع می داند و این راه را با جدیت ادامه خواهد داد.


وظیفه خود می دانیم که از همراهی، همدلی و شکیبایی همه همراهان گرامی سپاسگزاری کنیم. از درگاه خداوند بزرگ استمداد می طلبیم که ما را در این راه سربلند و روسفید نگه دارد.


 هیات مدیره بانک سامان


 

 

Share.

About Author

من یک توسعه دهنده‌ی کارت هوشمند و سیم‌کارت و متخصص راه‌کارهای شخصی‌سازی کارت هستم. در حال حاضر به عنوان مدیر پروژه‌های مبتنی بر سیم‌کارت در شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول) مشغول به کار هستم.

Leave A Reply