بانک های گردشگری و پاسارگاد در قالب طرح تداوم همکاری می‌کنند

0

مدیر عامل بانک گردشگری از همکاری بانک های گردشگری و پاسارگاد در قالب طرح تداوم خبر داد

همکاری بانک های گردشگری و پاسارگاد در قالب طرح تداوم

همکاری بانک های گردشگری و پاسارگاد در قالب طرح تداوم

 

 

 

 

 


به گزارش خبرگزاری فایننشیال ابسترکت (Financial Abstract) به نقل از روابط عمومی بانک گردشگری ، منوچهر زمانی فریز هندی اظهار داشت : بانک گردشگری به عنوان یک بانک تجاری حاضر در تمامی حوزه های بانکداری اسلامی، به منظور فراهم کردن بستر های متنوع خدمت رسانی برای برآوردن خواسته ها و نیاز های مشتریان محترم بانک و روان سازی ارایه خدمات، با امضای تفاهم نامه با بانک پاسارگاد ، زمینه ارایه خدمات بانکی هرچه بیشتر به مشتریان محترم را فراهم کرد.


زمانی فریز هندی افزود: در این همکاری مشترک ، مشتریان محترم بانک گردشگری قادر خواهند بود تا در پرداخت و وصول چک های خود ، همانند شعب بانک گردشگری ، از شعب گسترده بانک پاسارگاد نیز استفاده نمایند.


مدیر عامل بانک گردشگری مزیت های طرح تداوم را دسترسی سریع مشتریان محترم بانک گردشگری به خدمات بانکی ، برآورده ساختن بخش قابل توجهی از خواسته ها و نیاز مشتریان ، بهره مندی مشتریان بانک گردشگری از شبکه گسترده شعب بانک پاسارگاد در سراسر کشور ، افزایش ظرفیت ارایه خدمات بانکی بانک گردشگری در سراسر کشور ، بهبود خدمات رسانی به عموم مردم و کاهش نیاز بانک به تاسیس شعب بیشتر برشمرد.


زمانی فریز هندی با تأکید بر فراهم بودن امکان وصول و پرداخت چک های مشتریان بانک گردشگری در تمامی شعب بانک پاسارگاد در سراسر کشور ، گفت: واریز وجه به حساب های مشتریان بانک گردشگری در تمامی شعب بانک پاسارگاد در سراسر کشور و انجام خدمات ساتنا به مشتریان بانک گردشگری در تمامی شعب بانک پاسارگاد در سراسر کشور از جمله دیگر خدمات طرح تداوم خواهد بود.


وی اظهار داشت : هدف بانک گردشگری تعریف رابطه ای جدید میان مشتری و بانک است و این طرح در کنار خدمات نوین بانکداری الکترونیک بانک گردشگری، تسهیل هر چه بیشتر رابطه مشتریان گرامی با بانک را در پی خواهد داشت.


شایان ذکر است این طرح به عنوان نخستین گام در اقدام عملی اتصال بین بانکی در بانک گردشگری می باشد و این بانک به منظور دسترسی سریع و هرچه بیشتر مشتریان محترم بانک به خدمات بانکی در حال مذاکره با سایر بانک ها جهت اتصال بین بانکی می باشد.

 

 

 

Share.

About Author

من یک توسعه دهنده‌ی کارت هوشمند و سیم‌کارت و متخصص راه‌کارهای شخصی‌سازی کارت هستم. در حال حاضر به عنوان مدیر پروژه‌های مبتنی بر سیم‌کارت در شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول) مشغول به کار هستم.

Leave A Reply