فعالیت شرکت لیزینگ دی

0

فعالیت شرکت لیزینگ دی

شرکت لیزینگ دی

شرکت لیزینگ دی

 

 

 

 

 


به گزارش خبرگزاری فایننشیال ابسترکت (Financial Abstract) به نقل از روابط عمومی، لیزینگ دی در چارچوب شرکت های سهامی خاص لیزینگ دی در چارچوب شرکت های سهامی خاص طی شماره ۴۰۲۹۱۲ مورخ ۱۱/۰۲/۱۳۹۰ در اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری تهران با سرمایه ۱۰۰ میلیارد ریال ثبت گردیده و مجوز فعالیت شرکت در تاریخ ۲۳/۰۳/۱۳۹۰ از سوی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران صادر گردیده است و با هدف اعطاء تسهیلات در قالب، قرارداد اجاره و فروش اقساطی برای واگذاری، خرید انواع کالا و اموال منقول و غیر منقول و خرید و فروش انواع اوراق بهادار به منظور مدیریت نقدینگی در چهارچوب قوانین و مقررات فعالیت خود را آغاز نموده است.


لازم بذکر است که شرکت لیزینگ دی هیچ نمایندگی و شعبه ای ندارد و در حال حاضر قصد اعطای نمایندگی به هیچ شرکتی در تهران و سایر استانهای کشور ندارد. ضمناً با توجه به اساسنامه برای ایجاد نمایندگی می بایست مجوز بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران را اخذ نماید و شرکت برای اخذ نمایندگی هیچ در خواستی به آن بانک ارائه نداده است.


در حال حاضر مرکز اصلی شرکت لیزینگ دی واقع در :


تهران بزرگراه یادگار امام خیابان ایثار شمالی روبروی کوهسار یکم پلاک ۲ می باشد، مشتریان برای دریافت اطلاعات بیشتر میتوانند با شماره های:۹-۲۲۳۷۰۴۰۶ تماس حاصل نمایند.

 

 

 

Share.

About Author

من یک توسعه دهنده‌ی کارت هوشمند و سیم‌کارت و متخصص راه‌کارهای شخصی‌سازی کارت هستم. در حال حاضر به عنوان مدیر پروژه‌های مبتنی بر سیم‌کارت در شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول) مشغول به کار هستم.

Leave A Reply