با حضور وزیر اقتصاد جلسه هیات مدیره بانک ملی ایران برگزار شد

0

با حضور آقای سید شمس الدین حسینی وزیر امور اقتصادی و دارایی، جلسه هیات مدیره بانک ملی ایران برگزار شد.

با حضور وزیر اقتصاد جلسه هیات مدیره بانک ملی ایران برگزار شد

با حضور وزیر اقتصاد جلسه هیات مدیره بانک ملی ایران برگزار شد

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش خبرگزاری فایننشیال ابسترکت (Financial Abstract) در این جلسه که آقای اصغر ابوالحسنی معاون بانک، بیمه و شرکت های دولتی وزارت امور اقتصادی و دارایی نیز حضور داشت، آقای حسینی با اشاره به حوزه های مختلف فعالیت بانک ملی ایران ابراز داشت: بانک ملی ایران بزرگترین بانک کشور است  و هیات مدیره بانک نیز مدیر بانک هستند لذا با انسجام و یکدلی و به دور از حاشیه های ایجاد شده لازم است امور روزانه کاری بانک و مشتریان به قوت و با جدیت دنبال شود و مطمئناً هر گونه حمایتی که لازم باشد، اعمال خواهد گردید.


وی افزود: بانک ملی ایران با پیشینه درخشان خود همواره نقش بسزایی در رشد و سازندگی کشور داشته است و لذا با اعتمادی که عموم مردم به این بانک دارند، باید با بالندگی و نشاط بیشتری به راه خود ادامه داده و به ملت ایران  و کشور عزیزمان خدمت کند.


وزیر امور اقتصادی و دارایی در پایان سخنان خود از هیات مدیره دو بانک ملی و صادرات خواست با برقراری جلسات مشترک ، در خصوص شیوه پرداخت بدهی های بانک صادرات به بانک ملی  ایران  هماهنگی های لازم صورت گیرد.


در ابتدای جلسه نیز آقای ابوالحسنی و اعضای هیات مدیره بانک ملی ایران گزارشی از روند جاری و اقدامات به عمل آمده ارائه دادند که مورد توجه و تقدیر وزیر امور اقتصادی و دارایی قرار گرفت.

 

 

Share.

About Author

من یک توسعه دهنده‌ی کارت هوشمند و سیم‌کارت و متخصص راه‌کارهای شخصی‌سازی کارت هستم. در حال حاضر به عنوان مدیر پروژه‌های مبتنی بر سیم‌کارت در شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول) مشغول به کار هستم.

Leave A Reply