Monthly Archives: آبان, ۱۳۹۰

بانک
0

به گزارش خبرگزاری فایننشیال ابسترکت (Financial Abstract) به نقل از روابط عمومی بانک کارآفرین، این بانک در آستانه اعیاد سعید قربان ‌و‌غدیر و به منظور رفاه حال شهروندان گرامی برای تهیه انواع پول خرد و اسکناس نو ، از تاریخ ۱۰/۰۸/۱۳۹۰‌توسط ۱۵ شعبه بانک کارآفرین در مناطق شمال ، جنوب ، غرب و شرق تهران اقدام به توزیع پول خرد و اسکناس نو خواهد کرد.

بانک
0

به گزارش خبرگزاری فایننشیال ابسترکت (Financial Abstract) به نقل از روابط عمومی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران،این بانک طی بخشنامه ای مصوبات یکهزار و یکصد و سی‌امین جلسه شورای پول و اعتبار مورخ ۲۶/۷/۱۳۹۰ را جهت اجرا به بانکهای ملی ایران،صادرات ایران،تجارت،ملت،سپه، کشاورزی، مسکن، رفاه کارگران، قرض‌الحسنه مهر و شرکت دولتی پست بانک ابلاغ کرد.

بانک
0

به گزارش خبرگزاری فایننشیال ابسترکت (Financial Abstract) روابط عمومی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران ،در پی نوسانات اخیر بازار ارز آقای « سید کمال سیدعلی» معاون ارزی بانک مرکزی میزبان جمعی از رسانه های گروهی بود. معاون ارزی بانک مرکزی در ابتدا گزارشی از وضعیت ارزی کشور طی سال های اخیر را ارائه کردند و سپس به عمده‌ترین پرسش های اصحاب رسانه پاسخ دادند.

بانک
0

به گزارش خبرگزاری فایننشیال ابسترکت (Financial Abstract) به نقل از روابط عمومی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران این بانک طی بخشنامه ای مصوبات یک هزار و یکصد و سی‌امین جلسه شورای پول و اعتبار مورخ ۲۶/۰۷/۱۳۹۰ را جهت اجرا به کلیه بانک های دولتی، غیردولتی، شرکت دولتی پست بانک و موسسه اعتباری توسعه ابلاغ کرد.

بانک
0

به گزارش خبرگزاری فایننشیال ابسترکت (Financial Abstract) بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در راستای تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود از دارندگان شرایط عمومی ذیل از طریق آزمون کتبی، مصاحبه و گزینش دعوت به همکاری می نماید.

بانک
0

به گزارش خبرگزاری فایننشیال ابسترکت (Financial Abstract) در راستای اجرای مفاد قانون برنامه پنج‌ساله پنجم توسعه جمهوری اسلامی ایران در خصوص مواد ۸۶، ۸۷، ۹۴،۹۵، ۹۶ و ۹۸، بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران اقدام به تهیه دستورالعمل‌ها و آیین‌نامه‌های مربوط نموده و برای اجرا به شبکه بانکی کشور‌ ابلاغ کرده است.

بانک
0

به گزارش خبرگزاری فایننشیال ابسترکت (Financial Abstract) شورای پول و اعتبار به ریاست جناب آقای محمود بهمنی ریاست کل محترم بانک مرکزی و با حضور کلیه اعضاء روز سه شنبه مورخ ۲۶/۰۷/۱۳۹۰ با اتخاذ تصمیماتی در خصوص افزایش سقف تسهیلات ازدواج ، کفایت یک ضامن برای دریافت تسهیلات کمتر از ۱۰۰ میلیون ریال ،اعطای وام قرض الحسنه به زندانیان معسر،‌ افزایش وام مسکن اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها‌،‌ تغییر دستورالعمل LC داخلی ، چگونگی هزینه کردن منابع قرض الحسنه و افزایش نرخ سود اوراق مشارکت در بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران تشکیل شد.

بانک
0

به گزارش خبرگزاری فایننشیال ابسترکت (Financial Abstract) به نقل از روابط عمومی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد :کلیه متقاضیان خرید ارز اعم از واردکنندگان کالا و خدمات و سایر مشتریان بانکها که به موجب مقررات جاری ارزی کشور نیاز به خرید ارز از سیستم بانکی را دارند می رساند ، جهت خرید ارز با مراجعه به شعب ارزی کلیه بانکها می توانند نیازهای ارزی خود را در چارچوب مقررات سرزمین اصلی و یا مناطق آزاد تجاری –صنعتی کشور تامین نمایند .

بانک
0

به گزارش خبرگزاری فایننشیال ابسترکت (Financial Abstract) به نقل از روابط عمومی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد: به دنبال انتشار خبر «ممنوعیت انتقال وجه اینترنتی از اول آبان» از طریق برخی رسانه ها به اطلاع عموم مردم می رساند از اساس خبر مذکور کذب و ناشی از برداشت نادرست منبع انتشاردهنده آن بوده است.