نیم سکه بهار آزادی به عنوان بخشی از پاداش کارکنان تحویل می‌شود

0

نیم سکه بهار آزادی به عنوان بخشی از پاداش کارکنان تحویل می‌شود

نیم سکه بهار آزادی به عنوان بخشی از پاداش کارکنان تحویل می شود

نیم سکه بهار آزادی به عنوان بخشی از پاداش کارکنان تحویل می شود

 

 


به گزارش خبرگزاری فایننشیال ابسترکت (Financial Abstract) به نقل از روابط عمومی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران ، هیات محترم وزیران در مصوبه  شماره ۲۳۱۶۷۵/۴۷۸۲۳مورخ ۲۵/۱۱/۱۳۹۰  اعلام کرد :


دستگاههای اجرایی موظفند به آن دسته از کارکنان که تمایل به دریافت نیم سکه بهار آزادی به جای دریافت نقدی بخشی از پاداش عیدی را دارند، از طریق بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران ، حواله (برگ بهادار ) یک قطعه سکه نیم بهار آزادی با بهای سه میلیون ریال تحویل نمایند . در اجرای این مصوبه ،خزانه داری کل کشور پس از دریافت اسامی کارکنان مذکور از دستگاههای اجرایی ، تا تاریخ ۵/۱۲/۱۳۹۰ و واریز مبلغ ۰۰۰/۰۰۰/۳ (سه میلیون ) ریال به ازای هر قطعه نیم سکه بهار آزادی به حساب شماره۶۷/ ۱۰۲۱۳ نزد اداره معاملات ریالی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران  اقدام خواهد نمود . بانک مرکزی نیز پس از واریز مبالغ مذکور توسط خزانه‌داریکل و دریافت لیست متقاضیان، حواله‌های مربوط را جهت توزیع به دستگاههای ذیربط ارائه می‌نماید.


بانک مرکزی نسبت به تحویل سکه یا معادل ریالی آن به نرخ روز در پایان شهریور ماه ۱۳۹۱ اقدام و درصورت انصراف متقاضی قبل از موعد تحویل ( پایان شهریور ماه ۱۳۹۱ ) ریال واریزی توسط این بانک از طریق بانکهای عامل در قبال دریافت حواله مسترد می گردد .

Share.

About Author

من یک توسعه دهنده‌ی کارت هوشمند و سیم‌کارت و متخصص راه‌کارهای شخصی‌سازی کارت هستم. در حال حاضر به عنوان مدیر پروژه‌های مبتنی بر سیم‌کارت در شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول) مشغول به کار هستم.

Leave A Reply