Monthly Archives: فروردین, ۱۳۹۴

ارتباطات و فناوری اطلاعات گروه ارتباطات ماهواره‌ای سامان
0

به گزارش خبرگزاری فایننشیال ابسترکت (Financial Abstract) به نقل از روابط عمومی بانک سامان، گروه ارتباطات ماهواره‌ای سامان موفق شد دو لوح تقدیر چهاردهمین همایش ملی و دومین همایش استانی حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان را به دست آورد.

ارتباطات و فناوری اطلاعات شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول)
0

به گزارش خبرگزاری فایننشیال ابسترکت (Financial Abstract) مکانیزم های ارتباطی جهت دریافت و ثبت و اطلاع رسانی درخواستها و شکایات مشترکین به شرح زیر می باشد:

. مراکز تماس (شماره گیری از طریق تلفن ثابت با گرفتن شماره ۰۹۱۲۹۹۹۰ و از طریق همراه شماره ی ۹۹۹۰) در تهران و کلیه شهرستانها
. مراکز تلفن ثابت در تهران و کلیه شهرستانها
. پرتال MCI
. اداره ی رسیدگی به شکایات

بانک بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران (CBI)
0

به گزارش خبرگزاری فایننشیال ابسترکت (Financial Abstract) به نقل از روابط عمومی بانک مرکزی با واریز قسط‌ پنجم از دور سوم آزاد سازی دارایی‌های مسدود شده ایران، مجموعا مبلغ ۲۴۵۰ میلیون دلار از مرحله سوم توافقات ، در اختیار بانک مرکزی قرار گرفت.

بانک بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران (CBI)
0

به گزارش خبرگزاری فایننشیال ابسترکت (Financial Abstract) بانک مرکزی طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: بر اساس محاسبات انجام شده، سود قطعی اوراق مشارکت بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران منتشره در تاریخ ۲۶/۱۱/۱۳۹۲ که در تاریخ ۲۶/۵/۱۳۹۳ سررسید شده است کمتر از سود‌های علی‌الحساب پرداختی می‌باشد. از این رو ، سود علی‌الحساب پرداختی به عنوان سود قطعی تلقی می‌شود.

بانک بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران (CBI)
0

به گزارش خبرگزاری فایننشیال ابسترکت (Financial Abstract) به نقل از روابط عمومی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران با ارسال بخشنامه ای خطاب به مدیران عامل بانکها ، ضمن برشمردن مخاطرات ناشی از نقل و انتقال مبالغ کلان در شبکه کارتی کشور، حداکثر مبلغ هر تراکنش خرید کارتی از طریق انواع پایانه های فروش؛ اعم از مجازی و فیزیکی را از تاریخ ۲۰/۱/۱۳۹۴ معادل ۵۰۰ میلیو‌ن ریال تعیین نمود.

ارتباطات و فناوری اطلاعات شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول)
0

به گزارش خبرگزاری فایننشیال ابسترکت (Financial Abstract) به نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، با توجه به استقبال کم نظیر جوانان بخصوص دانشجویان از اولین دور مسابقات برنامه نویسی اندروید در نمایشگاه «ایران تله کام ۲۰۱۴»، همراه اول و شرکت موبیرو با همکاری دانشگاه تهران، دومین دور از این مسابقات را با نام «App Talent۲۰۱۵» برگزار می کنند.

بانک بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران (CBI)
0

به گزارش خبرگزاری فایننشیال ابسترکت به نقل از روابط عمومی بانک مرکزی با توجه به خبر منتشر شده در برخی رسانه ها مبنی بر ایجاد اختلال در شبکه‌های شتاب و شاپرک و به تبع آن، بروز مشکلاتی برای مردم شریف کشورمان، بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد: این بانک همواره از نقد و انتقاد حوزه خبری و رسانه در کشور نسبت به عملکرد خود و شبکه بانکی استقبال کرده و اعتقاد دارد حوزه اطلاع‌رسانی به عنوان آیینه تمام نمای ارزیابی عملکرد مجموعه های مختلف، موجبات رشد، توسعه و تعمیق خدمت رسانی کمی و کیفی را در کشور سبب خواهد شد لکن کمترین انتظار از دست اندرکاران مجموعه ساعی رسانه‌ها این است که در کنار اعلام نقص ها و کمبودها به خدمات ارایه شده نیز اشاره ای هر چند کوتاه داشته باشند تا ارایه دو کفه حسن و ضعف عملکرد، امکان ارزیابی منصفانه توسط مردم خوب و فهیم کشور را فراهم آورد.