زنگ آغاز بکار این هفته بورس توسط مدیرعامل همراه اول به صدا درآمد

0

طی مراسمی در ساختمان بورس، زنگ آغاز بکار معاملات این هفته بورس اوراق بهادار تهران توسط مدیرعامل همراه اول به صدا درآمد.

به گزارش خبرگزاری فایننشیال ابسترکت (Financial Abstract) به نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، همزمان با دومین سالروز عرضه سهام این شرکت در بورس اوراق بهادار، بازگشایی نمادین بازار توسط مهندس وحید صدوقی مدیرعامل اپراتور اول صورت گرفت.
در این مراسم، مدیرعامل همراه اول ضمن تشریح آخرین وضعیت مالی و شبکه این اپراتور اظهار داشت: مجمع سالانه همراه اول طی سال های اخیر همواره در کوتاهترین زمان، یعنی فروردین ماه برگزار شده و سود سهامداران حقیقی نیز در کمترین زمان ممکن پرداخت شده است. وی افزود: گزارش حسابرسی طی دو سال اخیر، مقبول بوده و حدود ۹۸ درصد پیش بینی های مالی محقق شده است.
صدوقی با بیان اینکه بازار در چند سال اخیر وضعیت چندان باثباتی نداشته است، گفت: سهام همراه اول در چند سال گذشته جزو با ثبات ترین سهم ها بوده و ESP آن رشد خوبی داشته است.
در ادامه دکتر حسن قالیباف اصل، مدیرعامل بورس اوراق بهادار تهران با اهدای لوح یادبود، ضمن گرامیداشت همزمانی سالروز عرضه سهام همراه اول در بورس اوراق بهادار تهران و نواخته شدن زنگ آغاز بکار معاملات این هفته بورس تهران توسط مدیرعامل همراه اول گفت: سهام همراه اول در اواخر مردادماه سال ۹۲ بصورت رسمی وارد بورس شد و امروز ما شاهد دو ساله شدن این حضور هستیم. وی گفت: در این دو سال، سهام همراه اول هر ساله حدود ۵۸ درصد بازده داشته و بخاطر شفاف بودن عملکرد و گزارش ها، سهام این اپراتور از باثبات ترین سهم ها بوده است.
لازم به ذکر است به مناسبت دومین سالروز ورود همراه اول به بورس، این شرکت خلاصه ای از عملکرد ۲ ساله خود منتشر کرده است که در آن روند مناسبت عملیاتی کاملاً قابل مشاهده است. شرکت ارتباطات سیار ایران ( همراه) در تاریخ ۲۷/۰۵/۱۳۹۲ طبق هماهنگی های انجام گرفته شده و پس از بیش از ۲۷ ماه حضور در بازار فرابورس به جمع شرکتهای بورسی پیوست. قیمت کشف شده هر سهم همراه در این تاریخ ۴۲,۰۰۰ ریال به ازای هر سهم بوده است.

Share.

About Author

من یک توسعه دهنده‌ی کارت هوشمند و سیم‌کارت و متخصص راه‌کارهای شخصی‌سازی کارت هستم. در حال حاضر به عنوان مدیر پروژه‌های مبتنی بر سیم‌کارت در شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول) مشغول به کار هستم.

Comments are closed.