ایرانسل ۱۰۰ برابر خرید، اعتبار مکالمه هدیه می‌دهد

0

ایرانسل از عرضه طرح «کد شگفتی‌های ایرانسل» با قابلیت دریافت اعتبار مکالمه معادل ۱۰۰ برابر مبلغ خرید، به مشترکین سیم کارت‌های اعتباری خود خبر داد.
به گزارش خبرگزاری فایننشیال ابسترکت (Financial Abstract) به نقل از روابط عمومی ایرانسل، مشترکین سیمکارت‌های اعتباری این اپراتور تلفن همراه کشور، با شماره‌گیری کد ویژه #۱*۴۴۴۴*، می‌توانند با توجه به میزان مکالمه معمول خود، طرح پیشنهادی منحصر به خودشان را مشاهده و با انتخاب آن، ۱۰۰ برابرِ هزینه پرداختی، اعتبار مکالمه ایرانسلی دریافت کنند. از زمان خرید این پیشنهاد، تنها تا پایان همان ماه فرصت استفاده از ۱۰۰ برابر اعتبار مکالمه داخل شبکه هدیه برای مشترک فراهم است، بنابراین توصیه میشود مشترکین در روزهای ابتدایی ماه، از این سرویس استفاده کنند تا زمان بیشتری برای بهره مندی از هدیه آن ماه را در اختیار داشته باشد. به عنوان مثال، مشترکین با پرداخت ۲۰۰ تومان در روز هفتم مردادماه، ۲۰ هزار تومان اعتبار مکالمه ایرانسلی بعد از اولین تماس خود دریافت خواهند کرد که تا ۳۱ مردادماه مهلت دارند از آن استفاده کنند.
براساس این گزارش، هر مشترک با شماره‌گیری کد #۱*۴۴۴۴*، طرح مختص به خود را مشاهده می‌کند. این طرح‌ها با توجه به میزان مصرف مشترکین به روزرسانی می‌شوند.
مشترکینی که از طرح‌های تعرفه رنگی و یا جزیره هوشمند ایرانسل استفاده می‌کنند هم می توانند به طور همزمان از طرح کد شگفتی‌های ایرانسل استفاده نمایند.

Share.

About Author

من یک توسعه دهنده‌ی کارت هوشمند و سیم‌کارت و متخصص راه‌کارهای شخصی‌سازی کارت هستم. در حال حاضر به عنوان مدیر پروژه‌های مبتنی بر سیم‌کارت در شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول) مشغول به کار هستم.

Comments are closed.