شبکه ۳G و ۴G ایرانسل در متروی تهران راه اندازی شد

0

ایرانسل سریعترین شبکه اینترنت همراه کشور را به متروی تهران رساند.

ایرانسل از راه اندازی شبکه‌های نسل سه (۳G) و چهار (۴G/LTE) به‌عنوان سریعترین شبکه اینترنت کشور در خطوط متروی تهران خبر داد.
به گزارش خبرگزاری فایننشیال ابسترکت (Financial Abstract) به نقل از روابط عمومی ایرانسل، در حال حاضر ایستگاههای مولوی، حسن‌آباد، گلبرگ و سبلان تحت پوشش شبکه نسل سه و چهار ایرانسل قرار گرفته‌اند و با ادامه همکاری مدیریت متروی تهران، به سرعت سایر ایستگاهها نیز تحت پوشش خدمات باندپهن همراه ایرانسل قرار خواهند گرفت.
پیش از این تعدادی از ایستگاههای متروی شهرهای شیراز و مشهد مقدس تحت پوشش شبکه باندپهن همراه ایرانسل قرار گرفته بود.
بر اساس این گزارش، در حال حاضر بیش از ۴۱۸ شهر و دهستان و ۵۶ مسیر جاده‌ای اصلی در تمامی ۳۱ استان کشور، تحت پوشش شبکه ۳G و بیش از ۹۰ شهر و دهستان، تحت پوشش خدمات ۴G/LTE ایرانسل قرار دارند. نقشه و فهرست شهرهای تحت پوشش خدمات باندپهن همراه ایرانسل در همین وب سایت ارائه شده است.
برای اتصال به شبکه ۴G ایرانسل کافیست مشترکین ضمن تعویض سیم‌کارت فعلی خود به سیم‌کارت نسل چهارم (یوسیم) و یا خرید یوسیم جدید، این سیم‌کارت را در گوشی دارای قابلیت پشتیبانی از خدمات نسل چهارم ایرانسل قرار داده و تنظیمات مربوط را روی گوشی خود اعمال کنند. استفاده از تمامی بسته‌های اینترنت همراه ایرانسل، براساس منطقه تحت پوشش، نوع سیم‌کارت و تنظیمات گوشی، بدون محدودیت در سرعت و فناوری، برای تمامی مشترکین سیم‌کارت های دائمی، اعتباری و دیتای ایرانسل امکان پذیر است.

Share.

About Author

من یک توسعه دهنده‌ی کارت هوشمند و سیم‌کارت و متخصص راه‌کارهای شخصی‌سازی کارت هستم. در حال حاضر به عنوان مدیر پروژه‌های مبتنی بر سیم‌کارت در شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول) مشغول به کار هستم.

Comments are closed.