مسابقه سلفی ستاره اول

0

این مسابقه جذاب از ابتدای شهریور ماه به مدت ۱۴ روز در صفحه اینستاگرام همراه اول به نشانی hamrah_e_aval@ برگزار خواهد شد.

مسابقه سلفی ستاره اول همراه اول

مسابقه سلفی ستاره اول همراه اول

برای شرکت در مسابقه سلفی ستاره اول

۱- یک عکس خلاق با موضوعات مسابقه بگیرد:

تکنولوژی، راحتی و خلاقیت
تصویر سازی خلاق #۱*
تجربه استفاده از سرویس

۲- عکس را در صفحه اینستاگرام خود با هشتگ های #راحت_بگیر و #ستاره_یک_مربع  و  #hamrah_e_aval به اشتراک بگذارید (دقت کنید پروفایل نباید خصوصی private باشد)
۳- زمان به اشتراک گذاری هر عکس در هر روز مسابقه ۸ صبح تا ۸ شب است، عکس هایی که خارج از این زمان منتشر می شوند در فرآیند ارزایابی روزانه وارد نمی شوند.

پس از به اشتراک گذاری عکس چه اتفاقی می افتد؟

۱- از میان عکس های ارسالی هر روز ۳ عکس منتخب داوران به مرحله انتخاب مردمی می رسند، این سه عکس ساعت ۱۰ صبح روز بعد در صفحه اینستاگرام همراه اول به اشتراک گذاشته می شوند و تا ۲۴ ساعت مخاطبان می توانند عکس های مورد علاقه خود را لایک بزنند.
۲- در پایان ۲۴ ساعت یعنی ساعت ۱۰ صبح روز بعد ستاره روز که بالاترین تعداد لایک را داشته معرفی می شود.
۳- عکس ستاره های هر روز پس از پایان مدت ۱۴ روزه مسابقه جهت حضور در فینال مجددا در صفحه رونمایی می شود و برای ۲۴ ساعت پروفایل همراه اول جهت رای گیری نهایی خصوصی private می شود. (دوستانتان برای رای دهی در این مرحله حتما باید صفحه همراه اول را دنبال کرده باشند)

۴- به سه نفر برتر در فینال جایزه داده می شود.

جوایز مسابقه سلفی ستاره اول

نفر اول: یک دستگاه آیفون ۶ + سیم کارت همراه اول

نفر دوم: یک دستگاه آیپد مینی ۳ + سیم کارت همراه اول

نفر سوم: یک دستگاه مودم ۳G + سیم کارت همراه اول

Share.

About Author

من یک توسعه دهنده‌ی کارت هوشمند و سیم‌کارت و متخصص راه‌کارهای شخصی‌سازی کارت هستم. در حال حاضر به عنوان مدیر پروژه‌های مبتنی بر سیم‌کارت در شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول) مشغول به کار هستم.

Comments are closed.