پایان انتظار متقاضیان وام ازدواج سال ۹۲ و ماقبل

0

متقاضیان دریافت وام ازدواج  که در سال ۹۲ و قبل از آن  اقدام به  ثبت نام  کرده اند تا ۱۰ مهرماه سال جاری تسهیلات مورد نظر را دریافت می کنند.

به گزارش خبرگزاری فایننشیال ابسترکت (Financial Abstract) به نقل از روابط عمومی بانک مرکزی‌، مدیرکل اعتبارات این بانک با اعلام اینکه برخی بانک ها در سامانه تسهیلات ازدواج ، متقاضیان دریافت وام از سال ۹۲ و قبل از آن در صف انتظار دارند  گفت: طی هماهنگی‌های به عمل آمده مقرر شد تا ۱۰ مهر ۹۴ این افراد وام ازدواج را دریافت کنند.
سید علی اصغر میرمحمد صادقی افزود: در صورتی که این افراد تا ۱۰ مهر موفق به دریافت وام ازدواج نشدند می توانند از طریق مکاتبه با بخش اعتبارات و نظارت بانک مرکزی مراتب را اعلام و قطعاً موضوع  پیگیری می شود.

 

متقاضیان دریافت وام ازدواج  که در سال 92 و قبل از آن  اقدام به  ثبت نام  کرده اند تا 10 مهرماه سال جاری تسهیلات مورد نظر را دریافت می کنند.

متقاضیان دریافت وام ازدواج که در سال ۹۲ و قبل از آن اقدام به ثبت نام کرده اند تا ۱۰ مهرماه سال جاری تسهیلات مورد نظر را دریافت می کنند.

 

وی با بیان اینکه انتظار ما این است که از اول دی ماه صرفاً متقاضیان سال ۹۴  در سامانه پرداخت تسهیلات ازدواج وجود داشته باشند افزود:  بر این اساس هیچگونه تقاضای پیش از سال ۹۴ در سامانه بدون ارایه تسهیلات مشاهده نخواهد شد.

Share.

About Author

من یک توسعه دهنده‌ی کارت هوشمند و سیم‌کارت و متخصص راه‌کارهای شخصی‌سازی کارت هستم. در حال حاضر به عنوان مدیر پروژه‌های مبتنی بر سیم‌کارت در شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول) مشغول به کار هستم.

Comments are closed.