بسته خوش آمد اینترنت برای سیم کارت های جدید

0

۸۰۰ مگابایت اینترنت نوترینو آلفاپلاس هدیه به مشترکین جدید همراه اول

به گزارش خبرگزاری فایننشیال ابسترکت (Financial Abstract) به نقل از اداره کل ارتباطات سیار ایران از زمستان امسال ۸۰۰mb اینترنت (آلفا+) به مشترکین جدید سیم کارت های دایمی و اعتباری با اعتبار یک هفته هدیه داده می شود. بدین ترتیب پس از فعالسازی سیم کارت، پیامک خوش آمد و دعوت به فعال سازی رایگان بسته اینترنت نوترینو به مشترک ارسال می گردد. مشترک تا ۳۰ روز پس از فعالسازی سیم کارت و دریافت پیامک مربوطه از همراه اول امکان فعالسازی بسته هدیه اینترنت نوترینو را از طریق شماره گیری کد #۵*۱۰۰* دارد.

بسته خوش آمد اینترنت برای سیم کارت های جدید (دائمی و اعتباری)

بسته خوش آمد اینترنت برای سیم کارت های جدید (دائمی و اعتباری)

در صورت فعال سازی بسته توسط مشترک بلافاصله پس از اتمام حجمی و یا زمانی بسته، سیستم پس از اطلاع رسانی از طریق ارسال پیامک نسبت به فعالسازی خودکار بسته ماهانه یک گیگابایت (آلفا+) به همراه ۱GB هدیه شبانه (۱۰۰.۰۰۰ ریالی) برای مشترک اقدام می نماید و مبلغ ۱۰۰.۰۰۰ ریال به صورتحساب مشترک اضافه (مشترکین دایمی) و یا از اعتبار مشترک کاسته می شود (مشترکین اعتباری) و در صورت کافی نبودن اعتبار برای مشترک، پیامک راهنما ارسال می گردد. در صورت عدم تمایل مشترک به فعالسازی خودکار بسته ۱GB یک ماهه، پیش از پایان اعتبار حجمی و یا زمانی بسته هدیه، می بایست کد #۸*۱۰۰* توسط مشترک شماره گیری گردد.

شایان ذکر است ارائه بسته خوش آمد ۳۹۹ ویژه تعرفه مکالمات داخل شبکه بر روی سیم کارت های دائمی و ارائه بسته خوش آمد از این جیب به آن جیب ۵۰.۰۰۰ ریالی بر روی سیم کارت های اعتباری همچنان ادامه دارد. مشترکین توسط سامانه #۱۰۰* همانند دیگر بسته های نوترینو می توانند تمام عملیات مورد نظر مانند بررسی وضعیت بسته، تمدید بسته و غیر فعالسازی را انجام نمایند.

کدهای دستوری (USSD):
فعال سازی         ۵#*۱۰۰*
استعلام اعتبار    ۰#*۱۰۰*
لغو تمدید           ۸#*۱۰۰*
راهنما               ۹#*۱۰۰*

همچنین لازم به ذکر است که  در موقع گرفتن بسته، همزمان اینترنت خط مشترک بصورت اتوماتیک فعال می‌گردد و پیامک نحوه تنظیمات گوشی برای استفاده از اینترنت ارسال گردد. بسته خوش آمد تا یک ماه پس از ارسال پیامک دعوت و خوش آمد امکان فعال سازی دارد. مشترک در هر لحظه قبل از فعال سازی خودکار بسته  ماهانه (آلفا+)، می تواند با ارسال پیامک و یا شماره گیری کد دستوری از طرح خارج و مانع فعال سازی خودکار بسته گردد. پس از استفاده‌ی ۸۵% از حجم بسته، پیامک اخطار جهت تمدید خودکار بسته پس از پایان حجم ارسال می گردد. ۲۴ ساعت قبل از پایان اعتبار زمانی در صورت وجود اعتبار حجمی، پیامک اخطار جهت تمدید خودکار بسته پس از پایان زمان اعتبار بسته ارسال می گردد.

Share.

About Author

من یک توسعه دهنده‌ی کارت هوشمند و سیم‌کارت و متخصص راه‌کارهای شخصی‌سازی کارت هستم. در حال حاضر به عنوان مدیر پروژه‌های مبتنی بر سیم‌کارت در شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول) مشغول به کار هستم.

Comments are closed.