Monthly Archives: بهمن, ۱۳۸۹

تعاونی اعتبار
0

در حالی که سپرده گذاران تعاونی اعتبار بهمن ایثار در اکثر نقاط کشور، برای دریافت سپرده های خود به شعب این موسسه هجوم برده اند، مهران رستمانی با بیان این نکته که تعاونی اعتبار امید ۹۰ شعبه دارد، اضافه کرد: بخشی از پول تعاونی اعتبار بهمن ایثار برای خرید این تعاونی صرف شده و بخشی هم در اختیار بانک مرکزی است که مسوولان بانک مرکزی قول داده اند که هرچه زودتر این منابع را آزاد کنند.

بانک
0

در راستای توسعه راه کارهای نوین تامین مالی، افزایش کارآفرینی، ارتقاء رفاه اجتماعی، شکوفائی اقتصادی و ایجاد ارزش افزوده برای سهامداران، شرکت لیزینگ سپهر صادرات تاسیس و بزودی افتتاح خواهد شد.

بانک
0

با وجود گذشت ۵ سال و صرف ۱۰۰ میلیارد تومان هزینه خرید تجهیزات اما طرح پیاده سازی “عدم حرکت لاشه فیزیکی چک” بدون هیچ نتیجه عملی همچنان با آینده ای مبهم روبروست و منابع آگاه اعلام می کنند به دلیل ضعف بنیه کارشناسی هیچگاه عملیاتی نخواهد شد.

پی‌اس‌پی
0

دهمین شماره ماهنامه یاریاران منتشرشد. ماهنامه یاریاران در دهمین شماره خود بحث برای هر فرد یک کارت و یک حساب را مورد توجه قرار داده و با بررسی تجربه اروپا فرایند تک پنجره ای شدن کلیه خدمات بانکی کلیه بانکها را مرور کرده است.

1 2