Monthly Archives: شهریور, ۱۳۹۰

بانک
0

به گزارش خبرگزاری فایننشیال ابسترکت (Financial Abstract) به نقل از روابط عمومی بانک ملی بزودی ثبت نام حج عمره در شعب بانک ملی ایران آغاز می گردد. ثبت نام مذکور بر اساس تفاهمنامه منعقد شده اخیر میان سازمان حج و زیارت و بانک ملی ایران صورت خواهد گرفت.

بانک
0

به گزارش خبرگزاری فایننشیال ابسترکت (Financial Abstract) به نقل از روابط عمومی بانک مرکزی نشست مطبوعاتی و رادیو تلویزیونی جناب آقای دکتر پورمحمدی قائم مقام بانک مرکزی با حضور نمایندگان رسانه های جمعی برگزار شد. در این نشست که در سالن اجتماعات طبقه هفدهم ساختمان میرداماد برگزار شد، قائم مقام بانک مرکزی پیشاپیش حلول عید سعید فطر را شادباش گفت و ضمن بزرگداشت هفته دولت و هفته بانکداری اسلامی عنوان داشت:با توجه به جایگاه فاخر و ارزشمند خبرنگار تلاش خواهیم کرد تا تعامل سازنده ای بین حوزه رسانه و بانک مرکزی برقرار شود. به همین منظور شورای اطلاع رسانی با حضور مدیران ارشد بانک مرکزی شکل گرفته است و وظیفه اش این است که اخبار و اطلاعات و گزارشهای بانک مرکزی را در اسرع وقت در اختیار خبرنگاران و رسانه ها قرار دهد.

لیزینگ
0

شرکت لیزینگ اقتصادنوین به عضویت انجمن خدمات مالی آسیا (AFSA) درآمد. به گزارش خبرگزاری فایننشیال ابسترکت (Financial Abstract) به نقل از روابط عمومی بانک اقتصادنوین، علاوه بر این محمد کاظم مدیرعامل این شرکت نیز به عنوان نماینده ایران در این انجمن برگزیده شد.

بانک
0

به گزارش خبرگزاری فایننشیال ابسترکت (Financial Abstract) به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، با عنایت به صورتجلسه مورخ ۲۴ مرداد ۱۳۹۰هیات مدیره بانک صادرات ایران افزایش سرمایه بانک از مبلغ ۲۰۱۶۴ میلیارد ریال به مبلغ ۲۴۱۹۷ میلیارد ریال مورد تصویب قرار گرفت.

بانک
0

به گزارش خبرگزاری فایننشیال ابسترکت (Financial Abstract) به نقل از روابط عمومی بانک اقتصادنوین، ساعت کار شعب این بانک در شهرهای بزرگ و سایر شهرها متفاوت خواهد بود به طوری که شعب این بانک در شهرهای بزرگ یکسره مفتوح است ولی شعب بانک اقتصادنوین در سایر شهرها در دو شیفت صبح و عصر به مشتریان خدمات ارایه می‌کنند.

بانک
0

با توجه به ماده ۱۷ ” دستورالعمل اجرایی عملیات پولی و بانکی در مناطق آزاد تجاری – صنعتی جمهوری اسلامی ایران ” مصوب مورخ ۱۳ شهریور ماه ۱۳۷۹ شورای پول و اعتبار ، مفاد اعلامیه پذیره نویسی بانک پیشنهادی شرق ( غیربرون مرزی – سهامی عام ) به تایید بانک مرکزی نرسیده است ، لذا فرایند پذیره نویسی این بانک متوقف گردید .

بانک
0

هرگونه مباشرت ، مدیریت ، عاملیت ، مشارکت ،تعهد خرید، تضمین وانتشار ابزارها و اوراق مالی در بازار سرمایه از جمله صندوق‌های سرمایه گذاری از سوی بانک / موسسه اعتباری که نرخ های سودی بالاتر از نرخ های پیش بینی شده در سیاست های پولی ، اعتباری و نظارتی نظام بانکی کشور در سال ۱۳۹۰ ( مصوب ۲۵/۱۲/۱۳۸۹ شورای پول و اعتبار) داشته باشد و به طور کلی وبه هرنحوی در تعارض با سیاست های اتخاذ شده سال جاری کشور در زمینه های پولی ، اعتباری و نظارتی قرار گیرد ، کماکان ممنوع بوده و چنانچه در چارچوب مفاد سیاست های پولی ، اعتباری و نظارتی نظام بانکی باشد، نیازمند اخذ مجوز لازم از این بانک می باشد.

بانک
0

به گزارش خبرگزاری فایننشیال ابسترکت (Financial Abstract) به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، این بانک در راستای ارتقای کیفی خدمات، جلب رضایت مشتریان و همچنین تسهیل و تسریع در ارائه خدمات بانکی، نسبت به راه اندازی سیستم های مکانیزه دریافت قبوض خدمات شهری اقدام نموده که بر این اساس در مرداد ماه سالجاری مشتریان این بانک و دارندگان کارت بانکهای عضو شبکه شتاب از طریق دستگاههای خودپرداز ، تلفنبانک (۰۹۶۰۲) ، دستگاههای pos ، سیستم بانکداری اینترنتی و همراه بانک ، ۴ میلیون انواع قبوض خدمات شهری خود را پرداخت نموده اند.

بانک
0

به گزارش خبرگزاری فایننشیال ابسترکت (Financial Abstract) به نقل از روابط عمومی بانک اقتصادنوین، این بانک از مشتریان خود و نظام بانکی در سراسر کشور خواست به منظور جلوگیری از هر نوع سوء استفاده و برداشت غیرمجاز، اطلاعات بانکی از جمله شماره کارت بانکی، کد cvv2 و تاریخ انقضای کارت خود را از طریق پیام کوتاه به هیچ شماره‌ای ارسال نکنند.

1 2 3 6