Daily Archives: مرداد ۳۱, ۱۳۹۰

بانک
0

صندوق سرمایه گذاری ارزش آفرینان دی از نوع صندوق سرمایه گذاری در اوراق بهادار با درآمد ثابت است و اکثر وجوه خود را صرف خرید اوراق بهادار موضوع بندهای ٢-٢-١ و ٢-٢-٢ یا سپرده گذاری موضوع بند ٢-٢-٣ می کند.

بانک
0

صندوق سرمایه‌گذاری بانک دی از نوع صندوق های سرمایه گذاری در سهام است و اکثر وجوه خود را صرف خرید سهام و حق تقدم خرید سهام می کند. در طول عمر صندوق حدنصاب های زیر بر اساس ارزش روز دارایی های صندوق رعایت می شود.

آموزش
0

سبدهای اوراق بهادار و صورت تکامل یافته تر آنها یعنی صندوق های سرمایه گذاری، یکی از مهم ترین ساز و کارهای سرمایه گذاری در بازارهای مالی هستند که شرایط بازار را از نظر ریسک و بازده برای سرمایه گذاران مختلف بویژه برای سرمایه گذاران غیر حرفه ای مساعدتر می کنند. صندوق های سرمایه گذاری با ایفای نقش واسطه گر مالی در واقع سرمایه گذاری افراد غیرحرفه ای را از حالت مستقیم به حالت غیر مستقیم تبدیل می کنند و در این رهگذر مزایای متعددی را هم برای بازار سرمایه و هم برای سرمایه گذار فراهم می کنند. تجربه ثابت کرده است که راهکار مناسب برای رشد کمی و کیفی و توسعه پایدار بازارهای سرمایه، تشویق سرمایه گذاری غیر مستقیم و ورود افراد به بازار از طریق شرکت ها و صندوق های سرمایه گذاری است. توجه داشته باشید نهادهایی مانند صندوق های سرمایه گذاری این امکان را پدید می آورند که از طریق انواع سبد ها با ترکیبات گوناگون اوراق بهادار که هر کدام دارای ویژگی های خاص خود هستند، در مجموع بتوانند ذائقه و سلیقه اکثر سرمایه گذاران را به لحاظ ترکیب مناسبی از بازده و ریسک، پوشش دهند.

انرژی
0

به گزارش خبرگزاری فایننشیال ابسترکت (Financial Abstract) به نقل از سایت خبری تابناک شرکت نفتی بریتیش پترولیوم که اوایل امسال فعالیت های اکتشافی خود را در لیبی متوقف کرد، امیدوار است با بهبود اوضاع در آن کشور، فعالیت های خود را از سر بگیرد و این موضوع را به اطلاع شورای ملی انتقالی لیبی هم رسانده است. سخنگوی شرکت بی پی در این باره گفت : اگر شرایط و اوضاع در لیبی بهبود یابد، ما تمایل داریم به آن کشور بازگشته و فعالیت های خود را از سربگیریم .

بانک
0

در واکنش به بالا رفتن قیمت سکه طلا در ایران که روز گذشته به بهای بالاتر از نیم میلیون (۵۰۰ هزار) تومان به فروش رفت، بانک مرکزی این کشور می گوید با افزایش قیمت جهانی طلا، ناگزیر از افزایش قیمت سکه است. به گزارش خبرگزاری فایننشیال ابسترکت (Financial Abstract) محمود بهمنی، رئیس کل بانک مرکزی ایران روز جمعه بیست و هشتم مرداد گفته است زمانی که قیمت طلا در بازارهای جهانی افزایش می یابد، به طور طبیعی قیمت سکه هم باید از سوی بانک مرکزی افزایش یابد.

بانک
0

به گزارش خبرگزاری فایننشیال ابسترکت (Financial Abstract) به نقل از روابط عمومی بانک ملی این طرح از مهرماه سال ۱۳۸۸ در ابتدا طی تفاهم نامه صورت گرفته میان بانک ملی و توسعه صادرات برای اولین بار عملیاتی شد و در حال حاضر مابین بانک ملی با بانکهای صنعت و معدن، توسعه صادرات، تات و صادرات اجرایی می شود.

بانک
0

به گزارش خبرگزاری فایننشیال ابسترکت (Financial Abstract) به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، مشتریان دارنده کارت های بانکی عضو شتاب از این پس می توانند با ورود به منوی انتقال وجه در دستگاه های خودپرداز بانک ملی ایران و انتخاب گزینه انتقال به حساب دیگر، وجه مورد نظر خود را به حساب سایر اشخاص واریز کنند.

بانک
0

قابل توجه ایثارگران محترم ، سهامداران گرامی بانک دی

احتراماً، همانگونه که مستحضر می باشید بنیاد شهید وامور ایثارگران در سال گذشته به منظور پاسداشت فرهنگ ایثار و شهادت وهمگام با رهنمودهای مقام معظم رهبری ( مد ظله العالی ) ، تسهیل و خوداتکایی یادگاران امام (ره) و در راستای وظایف و مأموریت های قانونی و جهت هرچه شکوفاتر شدن اقتصاد خانوار شما عزیزان به توفیق خدمت دیگری دست یافت و با سرمایه گذاری پایدار و هدفمند شرایط مشارکت و سهامدار نمودن آن عزیزان نقش آفرینی ماندگار دیگری را در صنعت بانکداری اسلامی به ثبت رساند وهم اکنون ایثارگران عزیز کشور به عنوان سهامدار عمده بانک دی شناخته می گردند.