Daily Archives: مهر ۲, ۱۳۹۰

بانک
0

به گزارش خبرگزاری فایننشیال ابسترکت (Financial Abstract) به نقل از روابط عمومی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران پیرو مصوبات ششمین جلسه شورای راهبردی اطلاع‌رسانی بانک و به منظور اطلاع رسانی در زمینه آخرین دستور‌العمل‌های ارزی و مصوبات مربوطه، در سامانه اینترنتی بانک و بخش “دسترسی سریع ” سرفصلی تحت عنوان «مجموعه مقررات ارزی» ایجاد شده است که اطلاعات لازم در آن ارائه و بنا به مقتضیات داخلی و بین‌المللی به روز می‌گردد.

بانک
0

به گزارش خبرگزاری فایننشیال ابسترکت (Financial Abstract) به نقل از روابط عمومی بانک اقتصادنوین، در این بازدید مدیران و کارکنان شرکت لیزینگ اقتصادنوین علاوه برآشنایی با تاریخچه و تأسیس این مجتمع بزرگ که در صنعت تولید کاشی و سرامیک در خاورمیانه بی‏‎نظیر‏ است، از خطوط تولید و فرآیندهای عملیاتی آن بازدید و از نزدیک با توانمند‌ی‌های این شرکت آشنا شدند.

بانک
0

به‌گزارش خبرگزاری فایننشیال ابسترکت (Financial Abstract) به نقل از روابط‌ عمومی بانک پاسارگاد، خسرو رفیعی مشاور مدیرعامل و مدیر روابط‌عمومی بانک، ضمن اعلام این خبر گفت: بانک‌پاسارگاد با افتتاح شعبه‌های گلشهر بندرعباس، احمدآباد اصفهان، نور، میدان هاشمیه، حافظ اردبیل و میدان خراسان، تعداد شعبه‌های خود را در تهران و شهرستان‌ها افزایش داد.

بانک
0

به گزارش خبرگزاری فایننشیال ابسترکت (Financial Abstract) به نقل از روابط‌ عمومی بانک پاسارگاد کلیه شعبه‌های این بانک در تهران و البرز ، در روزهای شنبه تا چهارشنبه، از ساعت ۸ صبح الی ۱۶ بعدازظهر و در روزهای پنج‌شنبه از ساعت ۸ صبح الی ۱۳ بعدازظهر کلیه خدمات و تسهیلات بانکی را اعم از ریالی و ارزی به مشتریان ارایه می‌دهند. شعبه‌های بانک در شهرستان‌ها نیز در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۷:۳۰ الی ۱۳:۳۰ در باجه صبح و از ساعت ۱۶ الی ۱۸ در باجه بعدازظهر آماده خدمات‌دهی به هم‌میهنان هستند. در روزهای پنج‌شنبه نیز این شعبه‌ها از ساعت ۷:۳۰ صبح تا ۱۳ در خدمت هم‌وطنان گرامی هستند.

بانک
0

به گزارش خبرگزاری فایننشیال ابسترکت (Financial Abstract) بانک ملی ایران به تمام ادارات امور شعب خود در سراسر کشور اختیار داده است تا در صورت وجود متقاضی نسبت به افزایش ساعت کار در روزهای شنبه تا پنج شنبه تا ساعت ۲۰ و برقراری کشیک در روزهای جمعه از ساعت ۸ تا ۱۸ اقدام نموده و از متقاضیان اعزام به عمره ثبت نام نمایند .