Daily Archives: مهر ۸, ۱۳۹۰

بانک
0

به گزارش خبرگزاری فایننشیال ابسترکت (Financial Abstract) به نقل از خبرگزاری فارس یک نماینده مجلس گفت که طبق گفته پورمحمدی در تاسیس بانک تات هم مانند بانک آریا عمل شده است.

بانک
0

به گزارش خبرگزاری فایننشیال ابسترکت (Financial Abstract) به نقل از روابط عمومی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران ،جناب آقای بهمنی ریاست کل بانک مرکزی که در راس هیئت بلندپایه در واشنگتن به سر می برند، در نشست های مختلف صندوق بین المللی پول و بانک جهانی شرکت نمودند.

بانک
0

به گزارش خبرگزاری فایننشیال ابسترکت (Financial Abstract) به نقل از روابط عمومی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد: به منظور رفاه حال هموطنان عزیز، کماکان امکان خرید ارز مسافرتی در فرودگاه بین المللی حضرت امام خمینی (ره) فراهم است.

بانک
0

به گزارش خبرگزاری فایننشیال ابسترکت (Financial Abstract) مدیران و کارکنان بانک ملی ایران با دلی متأثر از جدایی دکتر خاوری از جمع مدیران این بانک به انحاء مختلف از وی به نیکی یاد کرده و خدمات ارزشمند وی را مورد تقدیر قرار داده و او را یکی از مدیران تأثیرگذار به شمار می آورند.

بانک
0

هیأت مدیره بانک صادرات ایران با صدور پیامی خطاب به مشتریان، سهامداران و کارکنان این بانک اطمینان داد که مسائل مطروحه پیرامون سوء استفاده مالی اخیر در سیستم بانکی، هیچگونه تأثیری بر روند جاری عملیات بانک و تعهدات و وظایف ما نخواهد داشت.

بانک
0

به گزارش خبرگزاری فایننشیال ابسترکت (Financial Abstract) به نقل از روابط عمومی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران ، این بانک طی بخشنامه ای به کلیه بانکهای دولتی و خصوصی اعلام کرد: علاوه بر شعب ارزی بانک های ملی ، ملت ،صادرات در سراسر ایران و صرافی ها و بانکهای مستقر در مبادی خروجی کشور ( فرودگاههای بین المللی و…) شعب مرکزی سایر بانکها نیز مجاز به فروش ارز مسافرتی می باشند.

بانک
0

به گزارش خبرگزاری فایننشیال ابسترکت (Financial Abstract) به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، هیات مدیره این بانک در جلسه فوق العاده ای که در بعدازظهر روز سه شنبه مورخ ۵/۷/۹۰ برگزار شد با توجه به شرایط حادث شده ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و خدمات بی شائبه دکتر سیدمحمدجهرمی در زمان تصدی سمت مدیرعامل و رئیس هیات مدیره بانک صادرات ایران، با خاتمه مسئولیت ایشان از سمتهای فوق موافقت نمود.