Monthly Archives: آبان, ۱۳۹۰

بانک
0

به گزارش خبرگزاری فایننشیال ابسترکت (Financial Abstract) روابط عمومی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران ،در پی نوسانات اخیر بازار ارز آقای « سید کمال سیدعلی» معاون ارزی بانک مرکزی میزبان جمعی از رسانه های گروهی بود. معاون ارزی بانک مرکزی در ابتدا گزارشی از وضعیت ارزی کشور طی سال های اخیر را ارائه کردند و سپس به عمده‌ترین پرسش های اصحاب رسانه پاسخ دادند.

بانک
0

به گزارش خبرگزاری فایننشیال ابسترکت (Financial Abstract) به نقل از روابط عمومی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران این بانک طی بخشنامه ای مصوبات یک هزار و یکصد و سی‌امین جلسه شورای پول و اعتبار مورخ ۲۶/۰۷/۱۳۹۰ را جهت اجرا به کلیه بانک های دولتی، غیردولتی، شرکت دولتی پست بانک و موسسه اعتباری توسعه ابلاغ کرد.

بانک
0

به گزارش خبرگزاری فایننشیال ابسترکت (Financial Abstract) بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در راستای تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود از دارندگان شرایط عمومی ذیل از طریق آزمون کتبی، مصاحبه و گزینش دعوت به همکاری می نماید.

بانک
0

به گزارش خبرگزاری فایننشیال ابسترکت (Financial Abstract) در راستای اجرای مفاد قانون برنامه پنج‌ساله پنجم توسعه جمهوری اسلامی ایران در خصوص مواد ۸۶، ۸۷، ۹۴،۹۵، ۹۶ و ۹۸، بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران اقدام به تهیه دستورالعمل‌ها و آیین‌نامه‌های مربوط نموده و برای اجرا به شبکه بانکی کشور‌ ابلاغ کرده است.

بانک
0

به گزارش خبرگزاری فایننشیال ابسترکت (Financial Abstract) شورای پول و اعتبار به ریاست جناب آقای محمود بهمنی ریاست کل محترم بانک مرکزی و با حضور کلیه اعضاء روز سه شنبه مورخ ۲۶/۰۷/۱۳۹۰ با اتخاذ تصمیماتی در خصوص افزایش سقف تسهیلات ازدواج ، کفایت یک ضامن برای دریافت تسهیلات کمتر از ۱۰۰ میلیون ریال ،اعطای وام قرض الحسنه به زندانیان معسر،‌ افزایش وام مسکن اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها‌،‌ تغییر دستورالعمل LC داخلی ، چگونگی هزینه کردن منابع قرض الحسنه و افزایش نرخ سود اوراق مشارکت در بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران تشکیل شد.

بانک
0

به گزارش خبرگزاری فایننشیال ابسترکت (Financial Abstract) به نقل از روابط عمومی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد :کلیه متقاضیان خرید ارز اعم از واردکنندگان کالا و خدمات و سایر مشتریان بانکها که به موجب مقررات جاری ارزی کشور نیاز به خرید ارز از سیستم بانکی را دارند می رساند ، جهت خرید ارز با مراجعه به شعب ارزی کلیه بانکها می توانند نیازهای ارزی خود را در چارچوب مقررات سرزمین اصلی و یا مناطق آزاد تجاری –صنعتی کشور تامین نمایند .

بانک
0

به گزارش خبرگزاری فایننشیال ابسترکت (Financial Abstract) به نقل از روابط عمومی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد: به دنبال انتشار خبر «ممنوعیت انتقال وجه اینترنتی از اول آبان» از طریق برخی رسانه ها به اطلاع عموم مردم می رساند از اساس خبر مذکور کذب و ناشی از برداشت نادرست منبع انتشاردهنده آن بوده است.

بانک
0

به گزارش خبرگزاری فایننشیال ابسترکت (Financial Abstract) در این جلسه که آقای اصغر ابوالحسنی معاون بانک، بیمه و شرکت های دولتی وزارت امور اقتصادی و دارایی نیز حضور داشت، آقای حسینی با اشاره به حوزه های مختلف فعالیت بانک ملی ایران ابراز داشت: بانک ملی ایران بزرگترین بانک کشور است و هیات مدیره بانک نیز مدیر بانک هستند لذا با انسجام و یکدلی و به دور از حاشیه های ایجاد شده لازم است امور روزانه کاری بانک و مشتریان به قوت و با جدیت دنبال شود و مطمئناً هر گونه حمایتی که لازم باشد، اعمال خواهد گردید.

لیزینگ
0

به گزارش خبرگزاری فایننشیال ابسترکت (Financial Abstract) به نقل از روابط عمومی، لیزینگ دی در چارچوب شرکت های سهامی خاص لیزینگ دی در چارچوب شرکت های سهامی خاص طی شماره ۴۰۲۹۱۲ مورخ ۱۱/۰۲/۱۳۹۰ در اداراره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری تهران با سرمایه ۱۰۰ میلیارد ریال ثبت گردیده و مجوز فعالیت شرکت در تاریخ ۲۳/۰۳/۱۳۹۰ از سوی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران صادر گردیده است و با هدف اعطاء تسهیلات در قالب، قرارداد اجاره و فروش اقساطی برای واگذاری، خرید انواع کالا و اموال منقول و غیر منقول و خرید و فروش انواع اوراق بهادار به منظور مدیریت نقدینگی در چهارچوب قوانین و مقررات فعالیت خود را آغاز نموده است.

1 2 3